2752
2734
عنوان

همکارم باهمه زن ها پیروجوان افغانی وایرانی میخواد دوست بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 58 پست
فقط باورم نمیشه یعنی زن های متاهل هم ب همون اندازه مردای متاهل درحال خیانت هستند فکر میکردم فقط مردا ...

حالا ریخت و قیافه و پول داره؟ یا نه

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
دقیقا خداشاهده هررررررکی منومیدید میگفت باهمسن بابات ازدواج کردی تماااااام فامیلاشون میگفتن فلانی پس ...

منم از شوهرم ۱۴سال کوچیک ترم اما دو سال با یه هرزه بود 

چه قدر  سخت جدا شدی ؟

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونام لنگه ی همون اقا اتفاقا دیشب باخواهرم دقیقا بحث عمین موصوع بود دقت کنین تقریبا ۵سالی میشه خیانت ...

ب خدا تو این مدت کسایی که ب اقا پا دادن متاهل بودن مجردا محلش نمیزاشتن  اصلا باورم نمیشه  ب کجا داریم میریم

منم از شوهرم ۱۴سال کوچیک ترم اما دو سال با یه هرزه بود  چه قدر  سخت جدا شدی ؟

ن ما فاصله سنیمون کم ۴سال بزرگتره اما قیافش پیرمیزنه ازبس سیگارو کوفت و زهرمارزده.

ن نتونستم تودادگاه خیانتشوثابت کنم دادگاه گفت نتونی ثابت کنی ادعای حیثت کنه پات گیره منم برگشتم خونه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2731
فقط باورم نمیشه یعنی زن های متاهل هم ب همون اندازه مردای متاهل درحال خیانت هستند فکر میکردم فقط مردا ...

آشغال بودن جنسیت نمیشناسه سن نمیشناسه نسبت نمیشناسه کسی که اشغاله اشغاله تمام

ب خدا تو این مدت کسایی که ب اقا پا دادن متاهل بودن مجردا محلش نمیزاشتن  اصلا باورم نمیشه& ...

دقیقا حرف منم همینه ۹۰درصدخانوما متاهلن و خیانت میکنن چراچون خیانت دیدن تلافی میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ما فاصله سنیمون کم ۴سال بزرگتره اما قیافش پیرمیزنه ازبس سیگارو کوفت و زهرمارزده. ن نتونستم تودادگ ...

چه بد چه قدر سخته آدم با خیانت کار زندگی کنه، بنظرت باز داره بهت خیانت می‌کنه ؟

منم ب خاطر بچم نتونستم جدا بشم 

چه بد چه قدر سخته آدم با خیانت کار زندگی کنه، بنظرت باز داره بهت خیانت می‌کنه ؟ منم ب خاطر بچم نتون ...

ن چون الان ن گوشی داره ن ماشین جفتشو فروختم گذاشتم رو پول پیش گفتم خلایق هرچ لایق وقتی جنبه نداری چیزی بنامت باشه منم میفروشم وکالت تام دارم ازش میتونم خریدوفروش کنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن چون الان ن گوشی داره ن ماشین جفتشو فروختم گذاشتم رو پول پیش گفتم خلایق هرچ لایق وقتی جنبه نداری چی ...

باز خوبه خدارو شکر 

.. . اون که تکلیفش روشنه به شدت انحراف اخلاقی داره من نگران شما شدم گفتی دونفریم فقط مراقب ...

نه خودش جدی بودن و محکم بودن من و دیده کاری باهم نداره اوایل سعی کرد  اما دید اب از من گرم نمیشه کنارکشید

سی سالش قیافش بد نیست پولدار   من میگم چطور تاحالا زنش نفهمیده بیاد جمعش کنه

یا فهمیده حریفش نمیشه. یا هم کلا بلده دیگه.پولداره دیگه خرج هرزگی کنه.اینجور آدما چرا ازدواج میکنن خب. مرگشون چیه که حتما همسر میخوان. خب هرروز با یکی هستی دیگه همسر به چکارت میاد 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
یا فهمیده حریفش نمیشه. یا هم کلا بلده دیگه.پولداره دیگه خرج هرزگی کنه.اینجور آدما چرا ازدواج میکنن خ ...

والا  ب زن نمیخوره حریف نباشه اتفاقا جذب داره  باهم هم ب ظاهر خوبن  میگم چطور زنش متوجه نشده چون  فهمیدم این اقا سالیان دزاز  تواین شرکت این کارو میکرده