2752
2734
عنوان

همکارم باهمه زن ها پیروجوان افغانی وایرانی میخواد دوست بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 58 پست

چندین بار تواین سایت بحث مشابه دیدم و توهمشون جوابم اینه...هیچ زنی در خیانت شوهرش مقصر نیس شوهره خودش هرزس چطور اقابخاطر اینکه زنش بلدنیس ی رژ بزنه خیانت میکنه و توجیحم میکنه اونوقتتتتتت اونمردی ک عرصه نداره تو ده سال زندگی ی خونه بخره بی عرضس بی مسعولیته ازلحاظ جنسی زنشو تامین نمیکنه بچه دارنمیشه تکلیف این زن چیه حالا همین زن بخواد خیانت کنه سنگسار میشه پس اون مرد گووووووه میخوره هم خیانت میکنه هم توجیح.اون از حرومزادگیشه ن چیز دیگه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون مرده کثیفه اون زنم کثیفه جنسیت نمیشناسه این کارا انقد فکرت دگیر چرا مرد چرا زنه ال بل نکن& ...

ا ون اقا  حواسش تو حلا وحروم حساب وکتاب هست همه چیزش مثبت فقط تو این کارش حیرونم میگم لابد مریض نمیتونه درمان شه

اون مرد مریض ولی اون خانم ها مریض نیستن متاهله ان 

چرت میگیا زن و مرد نداره تنوع طلبی اتفاقا زنا هم از تنوع بدشون نمیاد مهم اینه که آدم در هر شرایطی چه زن چه مرد جلو خودشو بگیره 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
2731
چندین بار تواین سایت بحث مشابه دیدم و توهمشون جوابم اینه...هیچ زنی در خیانت شوهرش مقصر نیس شوهره خود ...

بیشتر بحث من خانم خودش نیست بحث من ارباب رجوع های خانم  که چرا باید ب این اقا پا بدن

چندین بار تواین سایت بحث مشابه دیدم و توهمشون جوابم اینه...هیچ زنی در خیانت شوهرش مقصر نیس شوهره خود ...

من که به خودم همه جوره می‌رسیدم به خونه می‌رسیدم کلی هم برای شوهرم وقت میذاشتم زبون دراز و پر انرژی هم هستم اما اون بهم خیانت کرد خدا لعنت کنه آدم خیانت کارو

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
بیشتر بحث من خانم خودش نیست بحث من ارباب رجوع های خانم  که چرا باید ب این اقا پا بدن

خب اونا هم مثل اون آقا...مریضن...هوسباز...خائن...بی وجدان..‌‌‌‌‌‌‌چرا هرزگی مرد براتون عادی تر از هرزگی زن هست؟

ا ون اقا  حواسش تو حلا وحروم حساب وکتاب هست همه چیزش مثبت فقط تو این کارش حیرونم میگم لابد مریض ...

عزیزم دو حالت داره 

یا عوضیه یا مریض

واسه زن ام دو حالت داره یا عوضیه یا مریض

هیچ کدومشون حق دفاع ندارن تو هر دو حالتم مقصر بقیه نیستن باید درمان کنن خودشونو

هیچ توجیحی بابت هیچ کدوم وجود نداره مریضه که مریضه الان چون مریضه ما باید دلمون بسوزه؟ بعدشم بگیم چرا زنا پا میدن؟؟

من خیانت و کثافت کاری میدونم و هیچ توجیحی بابتش نمی‌پذیرم حتی تو رابطه دوستانه دو تا خانم 

چه برسه رابطه جنسی زن و شوهر

بیشتر بحث من خانم خودش نیست بحث من ارباب رجوع های خانم  که چرا باید ب این اقا پا بدن

اونام لنگه ی همون اقا اتفاقا دیشب باخواهرم دقیقا بحث عمین موصوع بود دقت کنین تقریبا ۵سالی میشه خیانت زن ب شوهر زیاد شده میدونین منبعش ازکجاس مرد مقصره تا دیروز زنه بدبخت چندین سال میسوخت ومیساخت شوهره زن دوم سومم میگرفت میگفتن مرد سالاری ازامام علی مونده چندتا زن گرفتن امااااااا الان زنا میگن چطور من بسوزم بسازم عشق و حالشو شوهرم بایکی دیگه بکنه پس منم تلافی میکنم بفهمه دنیا دست کیه پس نتیجه میگیریم بازم برمیگرده ب مرد جماعت تمام.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چون اونام دقیقا مثل اون آقا بی شرف و بد ذات هستند

دقیقاااااا مثل اون آقا

هیچ فرقی ندارن هیچ کدومم بدترو بهتر نیستن

خب اونا هم مثل اون آقا...مریضن...هوسباز...خائن...بی وجدان..‌‌‌‌‌‌‌چرا هرزگی مرد براتون عادی تر از هر ...

فقط باورم نمیشه یعنی زن های متاهل هم ب همون اندازه مردای متاهل درحال خیانت هستند فکر میکردم فقط مردا این طوری هستند زن ها خیلی ب ندرت ولی تو این مدت دیدم کسایی به این اقا پادادن متاهل بودن

من که به خودم همه جوره می‌رسیدم به خونه می‌رسیدم کلی هم برای شوهرم وقت میذاشتم زبون دراز و پر انرژی ...

دقیقا خداشاهده هررررررکی منومیدید میگفت باهمسن بابات ازدواج کردی تماااااام فامیلاشون میگفتن فلانی پسرت این دختره رو ازکجاپیداکرده چجوری اشناشدن تو عروسای فامیل تکه درحالی ک ی سال ازادواجمون نگذشته بود شب عاشورا تاسوعا با ۱۲نفر س ک س چت میکرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40