2733
2739

یه سوال دارم

چرا همه فکر می کنن مادر خوب اونیه که از خودش به خاطر بچه هاش بگذره

نخوره بده به بچه هاش بخورن

نپوشه بده به بچه هاش بپوشن

تفریح نکنه پولشو به بچه هاش بده اونا تفریح کنن

وقتشو کاااامل صرف همسرداری و بچه داری کنه

پلی بشه برای پیشرفت همسر و بچه هاش

اماااا

اگه این مادر بیاد و برای خودش وقت صرف کنه بچه ها و همسر ناراحت میشن

اگه برای خودش برنامه داشته باشه میشه همسر و مادر خودخواه

اگه بگه منم میخوام کلاس برم یه چیزی یاد بگیرم همسرش میگه عزیزم پول نداریم همه پولمون خرج بچه ها میشه

اگه بگه لباس میخوام همسرش میگه عزیزم ول کن دیگه بذار بچه ها لباس بخرن اونا بچه ن نمیفهمن تو که همسرمی همدم منی باید منو درک کنی و نخری...

چرا یه زن هرچی از خودگذشته تر و فداکارتر و بدبخت تر باشه بیشتر براش کففف میزنن.

ولی اگه یههه ذره این زن به فکر خودش و حال خوب خودش باشه همه میگن خودخواهه به فکر شوهرش نیس مادر خوبی نیس...

چرا یه زن و یه مادر باید از خواسته هاش بگذره تا بچه ها و شوهرش راضی باشن و پیشرفت کنن

این چه قانونیه بچه ها؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا دیدم خانوما خرج آرایش و لباس و مژه و ابرو و ناخون خودشون میکنن تا خرج بچه ها

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2728

نمیدونم بچه داری یا نه

من دوتا دارم

اصلا وقت نمیشه به خودت فکر کنی

همش در حال بدو بدو هستم وقت کم میارم

البته  میتونی ول کنی توی پارک مهد کو کا یا بندازی گردن اینو اون

ولی توی این گرونی که شوهرا بابد صب تا شب بدوون تا یه لقمه نون در بیارن

بله مجبوری از همه چیت بگذری دیگه خودمون خواستیم دیگه عزیزم

با علم به اینها من دوتا اوردم

2740

خوب بستگی به خیلی چیزا داره. مثلا اون کسی که واقعا پولش فقط به لباس بچه هاش میرسه قطعا باید از خودش بگذره. اون کسی که مادر باشه اینو درک میکنه. پدر هم همین وضعیتو داره اول برا بچش لباس میخره بعد برا خودش

ولی همه همیشه از مادر توقع دارن که از خودش بگذره از حقش بگذره و بده به بچه ها و همسرش.

اره دیگه چون خودش خواسته بیاره

البته لازم نیست از همه چیت برا شوهر بگذریا

من فقط برای بچه هام

به شوهرمم میرسما ولی از خودم فقط برا بچم میگذرم.

مشگل از طرز فکر شماست فکر میکنی از خود گذشتگی وفداکاری مساوی هست با بد بختی ،

درک شرایط همسر یعنی ظلم پذیری ،

مادری کردن برای عزیز دلت میشه بی احترامی به شخصیت خودت ،

هرزنی میتواند مادر مهربان باشه ،همسر فدا کار باشه ،یک انسان از خود گذشته باشه ،ولی خوشبخت هم باشه ،یکی هم هر روز کلاس وتفریح وخرید وارایشگاه وهرچه که شما بهش میگی خوشبختی داشته باشه ،ولی اصل زندگی را نداشته باشد وهیچوقت حس خوشبختی نداشته باشد 

موافقم. من از اولم از خودم نگذشتم. از شیر دادن بدم میومد شیر خشک دادم. گاهی بچمو میذاشتم پیش پدرش می ...

ولی من هم سه تا بچه هام رو شیر دادم وهم هیچوقت ولشون نکردم برای دل خودم وهم هیچوقت نشانه های افسردگی رو نداشتم وهم همیشه احساس خوشبختی وارامش رو داشتم ودارم

موافقم. من از اولم از خودم نگذشتم. از شیر دادن بدم میومد شیر خشک دادم. گاهی بچمو میذاشتم پیش پدرش می ...

خوب کاری میکنی عزیزم

همه از مادر توقع دارن از همه چیزش به خاطر بچه بگذره

اون بچه هم درهایت بزرگ میشه میره دنبال زندگی خودش

بعد تهش یه مادر باقی میمونه که هیچوقت برای خودش و حال خوب خودش کاری نکرده

2706