2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به لادن و سید علی چیه؟

315 بازدید | 20 پست

واقعا با بیست سال اختلاف سنی پول پارو می کنن. اون وقت متخصصین و کارشناسا توی این مملکت بیکارن..

کاربر قدیمی سال 97 ام دوباره مجبور شدم اکانت بسازم می دونید چرا دیگه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دو عدد ع،ن

واقعا جای تعجبه برام ملت چرا این اسکولارو دنبال میکنن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740

همه چیز مگه پول دراوردنه /؟ ادمیزاد خودشو مسخره خاص و عام کنه به خاطر پول /؟خب بره گدایی کنه که بیشترم در میاره 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
دو عدد ع،ن واقعا جای تعجبه برام ملت چرا این اسکولارو دنبال میکنن

برا خنده. بین اینهمه مشکل و دغدغه آدم میبینه کامنت میخونه شاد میشه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

من خوشم نیومد حقیقتا چون دختره میخاسته از وضعیت بدش فرار کنه زنش شده بعد ما فقط لحظاتی ک اونا دوست دارن ونمایش میدن رو میبینیم کلا فکر میکنم این اینستایا زندگیشون مصنوعیه خندهاشون بغلاشون ....فکرشو بکن بیست چاری گوشی دستشونه حس میکنم شوهراشونم نوکرشونن😂

اوایل خوشم میومد ازشون ولی دیگه ن .

بدبختی اینکه فقط اینا نیستن همینجور بلاگرر بب خاصیت ریخته  هیچ هنری ندارن فقط  بخورن بخررن برن تفریح 

لادن سید علی .مبینا امیر .فخری اکرم .شهره حاجی ... 

سهیلاعلی دوست ....و

مریم گلی زن علی شکار چی 

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
2706