2733
2734
عنوان

بحران ۳۰ سالگی و مزایا و معایب

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 24 پست
ورود به هر دهه ی جدید از زندگی یه بحران داره ، ترس نگرانی افسردگی 

و اگه سنت رو ندونی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
من 31سالمه 17ازدواج کردم والان به شدت پشیمونم کاش اول مستقل شده بودم بعد ازدواج کرده بودم

یه تجربه بود بالاخره اگه زود ازدواج نمیکردی به این نتیجه و تجربه نمیرسیدی 

، آدما همیشه فک میکنن مرغ همسایه غازه ، زود ازدواج کنی پشیمون میشی ، دیرم ازدواج کنی پشیمون میشی و بر عکس شرایط فعلی رو میخوای . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز ۲۲ سالم شد و میترسم از بزرگ شدن و دوست ندارم بزرگ شم ولی دست من نیست 😢

حرفت همونقدر خنده داره که یه بچه بگه میترسم از بدنیا اومدن

این القائات چیه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2742
حرفت همونقدر خنده داره که یه بچه بگه میترسم از بدنیا اومدن این القائات چیه ؟

برایه شما شاید خنده دار بشه 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
برایه شما شاید خنده دار بشه 

باشه قبول

ولی دلیل شما چیه ؟

ومن بحرانی که داشتم 28سالگی بود والان 27سالمه ازدواج کردم شغل آنلاین دارم از خودم راضی نیستم ای کاش درسمو ادامه داده بودم ای کاش هنر که چند تا هنر بلدم یکی از هنرام آشپزی فولمه مخصوصا در زمینه فست فود انواع کباب و.... فوتوشاپ کار حرفه ایم ولی می‌تونستم خیلی خیلی موفق تر باشم میخام خیاطی یاد بگیرم به زودی علاقم نیست ولی باید یاد بگیرم 

2740
باشه قبول ولی دلیل شما چیه ؟

بخاطر اینکه دلم نمیخواد بزرگ بشم و شوهر کنم 

با کارکردن مشکلی ندارم‌

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
بخاطر اینکه دلم نمیخواد بزرگ بشم و شوهر کنم  با کارکردن مشکلی ندارم‌

مگه هر کی بزرگ بشه حتما باید شوهر کنه ؟