2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐خوبه لو نرفتی

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

اره روبیکا پاک هم نمیشه باید بری داخل صفحه بعد بزنی پاک کردن پاک کنی دو بار باید پاک کنی،

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2740
اره روبیکا پاک هم نمیشه باید بری داخل صفحه بعد بزنی پاک کردن پاک کنی دو بار باید پاک کنی،

خودش تعجب کرده میگ شماره خاهرت دوستات اینجاس فکر کرده کارپسرم کوچیکه منم گفتم خوچیه گوشیتومیدی دست بچه   

من خاستم چکش کنم نصب کردم توگوشیم باشماره شوهرم بعدپاک کردم حالاشماره های من توگوشیشه توروبیکا

روبیکا خیلی تخمیه ی شماره از مخاطبین از تو گوشی خودت پاک میکنی تا مدت ها تو روبیکا میمونه حتی اگ از روبیکا حذفش کنی 

بنظرم لو رفتی

انسانیت💚🌿
خودش تعجب کرده میگ شماره خاهرت دوستات اینجاس فکر کرده کارپسرم کوچیکه منم گفتم خوچیه گوشیتومیدی دست ب ...

🤣🤣شوهر منم خیلی سر درنمیاره

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2706