2733
2734
عنوان

شما طلاهاتون میفروشین با پولش برید سه دونگ تریلی بخرید ؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش یکی به من این پیشنهاد رو میداد دیگه دغدغه مالی برا خودم نداشتم ماهی ۲۰ تومنشو طلا میخریدم بقیه شم خرج خودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
بستگی به شریکش داره و اینکه خودش میتونه دوباره با این پول بخره طلا یا نه

اره عزیزم میخاد با درآمدش دوباره طلا دست دوم بگیره و دوباره مثلا ماشین شریک بشه 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

اگه اون آدم مطمئن باشه و رسید معتبر بده

من با سر میفروشم میدم بهش

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا