2733
2734
عنوان

شما طلاهاتون میفروشین با پولش برید سه دونگ تریلی بخرید ؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 87 پست
۱۸ چرخ قیمتش چقدرع؟منظورم دست دومشه ،با۳میلیاردمیتونم ماشین سنگین بخرم؟۴۰۰میلیون لابدترانزیته

شوهرم میگه قیمت به اینکه چینی باشه یا نه بستگی داره. بنظرم تریلی داری کار یک زن نیست نخره بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلی کلا قیمت تریلی ۲ میلیارد و ۷۰۰ هست که یک میلیارد و ۳۵۰ خواهر من شریک میشه با راننده کلا تریلی ...

پس تریلیه تریلی نیست هم قیمت تریلی ازمبلغی شماگفتی بیشتره هم کارکردماهیانه تریلی الان یه نیسان ماهی ۲۵تومن کرایه میکنن  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
ببین همسرم راننده تریلی هستش روزی ۱۵میلیون بار جابجا میکنه مسیر ۸ساعته .حقوق خودش ۲۵تومنه.خوزستانیم ...

درآمد ناخالصش میگین شما پول راننده و خوراک باید هر ماه بده لاستیک ۹۰ میلیونه باید عوض کنه ی پیچش ک خراب میشه کمتر از ۶۰ تا نیس اینا ک کم کنی درامد خالصش حدودا ۱۲۰ تایی میشه

نه گلی کلا قیمت تریلی ۲ میلیارد و ۷۰۰ هست که یک میلیارد و ۳۵۰ خواهر من شریک میشه با راننده کلا تریلی ...

یه می نی بوس هیوندا حداقل ماهانه ۸۰تومن درآمد داره .تریلی اندازه مینی بوس؟

عزیزم از نزدیک میدونی یا حدسی میگی؟ بر اساس مقایسه با مینی بوس واتوبوس و غیره؟

نه والا ما خودمون هیوندا داشتیم والان هم همسرم راننده تریلیه  ،ما خوزستانیم کار برا تریلی و ماشین مجهزی مثل هیوندا هست کلی سد و نیروگاه وپالایشگاه وپتروشیمی بندر ها هم نزدیک هستن نهایتا ۴ساعت راهه از هر طرف استان .پس درآمد تریلی خوبه .حتی یک روز هم بیکار نمیمونه .همسرمن یک روز برا خودمون کار پیش بیاد صاحب ماشین راننده روزانه میگیره پارسال روزی ۵۰۰امسال حتما بیشتره