2733
2734

واققعاا موندم بین طبیعی اپیدورال ،سزارین 

یه سری میگن تو طبیعی با بی حسی دیگه هیچ حسی نداری ک زور بزنی بچت بیاد ممکنه بچه تو کانال زیاد بمونه و خفگی،سزارین هم از بعدش میترسم ک نتونم خوب به کارها برسم،بچه کوچیک هم دارم اخه،البته من زایمان قبلیم طبیعی بودم اونم بیمارستان آموزشی ک پدرمووووو دراوردن😭هر چی میگن بعد طبیعی راحت میشی همش دروغه من تا چهل روز نمیتونستم بشینم مث مار به خودم میپیچیدم، اگه فقط درد روز زایمان باشه رو میشه تحمل کرد ولی دردای بعدش و نه ،بخیه و بواسیر خیلی زجر آوره، حالاا من تجریه سزارین رو نداشتم که بدونم بعدش چجوریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سزارین عالیه راضی بودم

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2728
سلام منم بخاطر همین مساله از بارداری میترسم با اینکه عاشق بچم ولی اصلا دوس ندارم بچه بیارم

دقیقاا منم ، ولی خب اگه خدا بخواد میخوام باردار شم،واسه همین خیلی این موضوعات ذهنمو درگیر کرده

طبیعی بچه دوم به مراتب راحتره و زمانشم کمتره بچه سوم خو دیگه راحته من بچه دومم کل دردم تا زایمانم ۲ ...

من سر بچه اولم با اینکه کلی ورزش کردم اصلا دردم نگرفت تا چهل و یک هفته ک بستریم کردم و با آمپول فشار دردام شروع شد، خیلی بده بدنت آماده نباشه و به زور طبیعی بیاری😂حالا نظر شما چیه اپیدورال خوبه؟

2740
دقیقاا منم ، ولی خب اگه خدا بخواد میخوام باردار شم،واسه همین خیلی این موضوعات ذهنمو درگیر کرده

بسلامتی عزیزم ، والا من میترسم چون زن عمو شوهرم میگفت ک خواستن اونجاشو برش بدن موقع زایمان این تکون خورده تا ته بریده شده عین پوست خیار میگفت صداش هنوز تو گوشمه از این ورم سزارین کلا ممنوع کردن امسال خیلیییی وحشت دارم

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
من سر بچه اولم با اینکه کلی ورزش کردم اصلا دردم نگرفت تا چهل و یک هفته ک بستریم کردم و با آمپول فشار ...

والا زمان من میگفتن نمیدونم کازشو نداریم و... من هر دو بچمو طبیعی بادرد دنیاآوردم بچه اولم ۷ساعت اینجورا طول کشید مردم وزنده شدم

بسلامتی عزیزم ، والا من میترسم چون زن عمو شوهرم میگفت ک خواستن اونجاشو برش بدن موقع زایمان این تکون ...

اون که کلا ممنوعه ، باید خصوصی برن، دکتر هم ده تومن میگیره الان پشت دست، خیلی بده لامصبب یادم اومد😣

2706