2733
2734

شوهرم با یکی دوتا از برادراش و پدرش شریکن یعنی سرمایه از پدرشوهرم و اینا کار میکنن شب و روز چندین ساله و تونستن ثروتش سه چهار برابر کنن که همشو زدن به نام پدرشوهرم در حالی که خواهر و برادرهای دیگه ای هم دارن که باهاشون شریک نیستن

پول هاشونو هم تقسیم نمیکنن هر کی هر چقدر لازم داشت 

زمستون ها کارشون کمه ولی برادرش کارهای پدرشو انجام میده دستمزدش میگیره اون یکی برادراش هم هر کدوم هر ماه علاوه بر دستمزد خرجشون رو هم برمیدارن 

حالا شوهر من زرنگه علاوه بر کار کنار پدرش یه شغل دوم دیگه هم واسه خودش دست و پا کرده وقتایی که بیکاره اونو انجام میده 

بخاطر همین کلی قسط و وام داره حتی یه قرون هم از باباش نمیگیره اون هم راحت هیچی نمیده این هم از صبح تا شب براش کار میکنه بزور تا سر ماه میرسونه و تازه راضی هم هست

وقتی هم که میگم حقته بگیر میگه مرد باید روی پا خودش وایسه تو دخالت نکن

تازه برادراش هم هر چند ماه یکبار ۵۰ ۶۰ میلیون برمیدارن خرج خونه زندگیشون میکنه علاوه بر اونایی که هر ماه برمیدارن این حتی ۱۰ تومن هم برنمیداره 

میگه ما همسرمون از اوناست در حالی که واقعا نیست

فقط نون و شیر و سیب زمینی و پیاز و ماستمونو میدن همین

یسری چیزا هم که خودش نباشه که بره بخره میرم میگیرم اون هم اگه باشه میدن 

خودش هم نمیره منو می‌فرسته انگار میرم گدایی

گاهی که نمیرسونه از من قرض میگیره نمیره از باباش بگیره 

تازه هر موقع که واسه خونمون خرید کنه نصفشو میبره واسه باباش اینا

حالا شاید فکر کنید درآمدش زیاده یا باباش نداره ولی درآمدش ۱۵ تومنه باباش هم پولداره ولی ۱ تومن هم بهش نمیده 

در حالی حداقلش باید ۲۰ ۳۰ تومن هر ماه بده 

واسه اون یکی ها خونه خریده ماشین خریده دومین ماشینو میخواد بگیره واسشون

به ما هم پشت سرمون می‌گفته به این نمیخوام خونه بگیرم همین خونه خودمونو میخوان بخوان بزور میخواد نگه داره پیش خودشون 

هنوز قراره واسه ما هم ماشین بگیره بعد اونا معلوم نیس بگیره نگیره

به شوهرمم چیزی نمیشه بگم تو نامزدی گفتم دعوا راه انداخت بیشتر خودم ضربه خوردم 

نمیدونم واقعآ خره یا خودشو زده به خریت

اسکول به تمام معناست!ببخشیدا 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پول قرض نده بهش 

بچه داری؟ بعد از بچه شرایطت بدتر میشه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خودت بپر بهشون، بشو عروس سلیطه هه ولی این وضع عوض میشه،

منم یجورایی چنین مشکلاتی دارم، ما تو خونه شریک شدیم، قراره بفروشه سهم مارو بده ک خونه جدا بگیریم ولی هنوز نکرده، کم کم دیگه داره اون روی سلیطم بالا میاد، فعلا با زبون خوش پیش رفتم ک جواب نداده

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
واقعا بی عقل

اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم بیش از حد جان فدای خانوادشه 

تو نامزدی هم سر اونا دعوامون شد کارمون داشت به طلاق میکشید

کاش این شغلشون ول کنه راحت بشیم

2740

شاید پس انداز میکنه نمیگه

شما شاغلین؟ تو همچین زندگی اول مراقب باش اشوب و دعوا نشه دوم مراقب باش برا خودت پس انداز شخصی داشته باشی حتی شوهرت متوجه نشه

زیادی بگی قضیه کم ارزش میشه

بعضی مردها طرز فکر پولی شون اینطوریه جز اینکه اعصاب و روان خودتو نابود کنی‌چیزی عایدت نمیشه

بپوش بگرد از خودت کم نکن و پس انداز شخصی قایمکی

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

فقط اینو بگم شوهرت تااااااا ضربه بدی نخوره

حس نفرت نگیره همینه 

عیننننننن شوهر من

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم بیش از حد جان فدای خانوادشه  تو نامزدی هم سر اونا دعوامون شد کارم ...

باید محتاج بشه  و پول لازم تا از اونا پول بگیره 

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.

وگرنه یروز میبینی زنهای اونا سالم تر و خوشگل تر شدن تو با اعصاب خوردی خودتو نابود کردی

برا همین زیادی نگو

و اونکاری ک گفتم بنظرم انجام بدی بهتر از هیچیه

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

دلم میخواد بهت بگم 

دعوا درست کن.  درخواست خونه کن. ببرش زیر بار قسط.. تا به خودش بیاد... ولی میدونم این کار خوبی نیس

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.
پول قرض نده بهش  بچه داری؟ بعد از بچه شرایطت بدتر میشه

نه خدا کنه نشه 

واقعا حرصم میگیره هنوز این خرجی هیچ

هر سال کلی سرمایه این سه تا جمعدمیکنن بالای چند میلیارد 

همشو هم میزنن به اسم پدر شوهرم

بعدا مطمئنن اون یکی  خواهر برادراش هم شریک میشن 

نمیدونم چرا این حماقتو دارن میکنن

خودت بپر بهشون، بشو عروس سلیطه هه ولی این وضع عوض میشه، منم یجورایی چنین مشکلاتی دارم، ما تو خونه ش ...

عزیزم آخه مشکل من اونا نیستن خود شوهرمه

این باید پول بگیره که نمیگیره

2706