2733
2734
اینجور مردهایی که برا خانوادشون خرج میکنن ، درست بشو نیستن هیچ وقت تنها کاری که میتونی بکنی اینه که ...

دیگه تصمیم گرفتم یخورده خرجمو ببرم بالا هر چی هم پول دارم به طلا که دیگه ازم نخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من خودم تقریبا همه چی دارم هم کلی لباس هم وسایل دیگه ولی گاهی چیزی نیازم میشه چون وضع اقتصادیشو م ...

خواهرم اشتباه میکنی زندگی خودته خودت میدونی ولی بد عادتش کردی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

یکی از دلایلی که همیشه وقتی خواستگار برام میاد و شغل مستقل نداره درجا رد میکنم همینه . حتی یه بار مامان خواستگارم عصبی شد گف ما یدونه پسر داریم یه دختر میخوای از ما جداشون کنی مگه ؟ گفتم دقیقا . ببین عزیزم  درک میکنم چی میگی ، اصلا استقلال مزه ی دیگه ای داره . تنها کاری ک میتونی بکنی اینه که بهش پول قرض ندی و یه عالمه خرج رو دستش بزاری . شاید اوایل دعوا بشه ، نترس هیچکاری به جز داد و بیداد نمیکنه . کار دیگم اینکه میتونی شوهرتو از اونجا بکشونی بیرون . ینی بگی یا کار با بابات رو انتخاب کن یا منو  .

ولی کاش موقع خواستگاری اینا رو صحبت میکردی. 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731

به نظر من بهترین راه صحبت کردن با پدر شوهر تونه البته این ایده به دو تا عامل بستگی داره 

یکی برش شما و دیگری اینکه چه قدر پدر شوهرتون ادم معقولی هست 

اگر دو تا شرایط جور هست

باهاش صحبت کن و بگو هر ماه به هر سه تا از پسرا خودش مقدار حقوق ثابت بده 

و راستشو بگو 

که همسرم داره نجابت به خرج میده و از پول شما بر نمیداره یا کمتر از حقش بر می داره 

لطفا این کارو انجام بدین که بین برادر ها بعدا دعوا و ناراحتی پیش نیاد 

ت ک میگی کاش همون موقع جدا شده بودی الان جدا شو چه فرقی کرده؟ بچه ک نداری... ینی خواهر من بودی بت م ...

آخه شرایط طلاقو ندارم بعد شوهرمو دوست دارم 

باور کن خود خانوادش هم بگم زیاد خرج میکنن دروغ گفتم 

یه خونه خوب ساختن برای وقتی که مهمون میاد تو یه خونه درب و داغون زندگی میکنن کلا همه چی در حد متوسط 

شوهرمم یاد گرفته از اونا خسیس شده خیلی 

چند روز پیش ازش آبمیوه خواستم بخره تو خونه بود ولی اون طمعی که من میخواستم نبود نرفت بخره مثلا که فراموش کرده ولی من که میدونم با خودش گفته اضافه خرجه همونی که تو خونه هس رو بخوره پولم حروم میشه

حالا امروز قارچ خواستم اینو دیگه خرید ولی خیلی زیاد اندازه نیم کیلو گذاشت واسه خودمون ۳ ۴دکیلیویی برد واسه مامانش اینا گفت میمونه خراب میشه

یعنی شوهرم در این حده طرز فکرش 

عزیزم اگه میخوای دودستی به این عتیقه بچسبی باید یاد بگیری زندگیشو به حال خودش رها کنی بذاری هرکار می ...

دقیقا بیشتر اوقات همینکارو میکنم 

جدا شدن که به این آسونیا نیس 

2740

ببین شوهر شما فقط تلاش می‌کنه که به پدروبرادراش ثابت کنه که خیلی مرده و عرضه داره زندگیشو وزنشو با هیچی بچرخونه حواست باشه این جور شوهرا تو خونه پدر جز آدم حساب نشدن خیلی تحقیر شدن خیلی نادیده گرفته شدن حالا شوهر تو یه زمانی متوجه اشتباهش میشه که برادراش همه کلفت شدن واین نه ،از ته دل میگم با همچین آدمی زندگی یه قرون نمی ارزه ولی مبارزه کن اگه آدم سالمی یا حداقل دوسش داری داری اگه نه ول کن برو تا بچه نداری  این جور آدما غرور کاذب دارن باهاشون زندگی غیر ممکنه

دقیقا بیشتر اوقات همینکارو میکنم  جدا شدن که به این آسونیا نیس

اگه هنوز نامزدین دوره نامزدی واسه همین شناختاست و درسته اسون نیست ولی باید جدا شد.

اگه دیگه ازدواج کردین تموم شده رفته سر خونه زندگی ای اره اونوقت ممکنه نشه

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

کاش قبل از عروسی باهاش اتمام حجت میکردی که باید خونه و ماشین مستقل بخره.

الان تا میتونی خرج کن هرچی دلت میخواد بخر بگو دلم مسافرت میخواد بریم فلان جا.بذار بره زیر بار قرض تا به خودش بیاد

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
یکی از دلایلی که همیشه وقتی خواستگار برام میاد و شغل مستقل نداره درجا رد میکنم همینه . حتی یه بار ما ...

دقیقا استقلال واقعا خوبه منم همین عقیده رو داشتم بخاطر همینه که سخته بسازم باهاش

چرا از روز اول خواستگاری گفتم حتی مادرش یه بار کلی ناراحت و عصبی شد 

اون موقع پدرم مخالف بود تنها فکر شوهرم و پدرش این بود که این وصلت جور بشه 

اصلا به من نگفته بودن پولشون جدا نیس من فقط فکر میکردم باهم کار میکنن هر کی سهم خودشو برمی‌داره

کلی پدرشوهرم اومد التماس که همچین خونه ای واست می‌سازم یکسال نشده از حیاط میرین

تو نامزدی طلا پشت طلا  کلی خرج بعدش فهمیدم که بله اوضاعشون اینطوره 

دقیقا استقلال واقعا خوبه منم همین عقیده رو داشتم بخاطر همینه که سخته بسازم باهاش چرا از روز اول خوا ...

اگه پدرشوهرت حرف حالیش میشه بشین باهاش منطقی و بااحترام حرف بزن بگو شما این قول هارو به من دادین من تازه عروسم ذوق دارم برم خونه خودم مهمون دعوت کنم الان ذوق دارم ۱۰ سال دیگه هیچ هیجانی واسم نمیمونه.

اگه نفهمید با خانوادت مشورت کن.اون قول هارو جلوی پدرت گفت؟میتونی به پدرت بگی با پدرشوهرت صحبت کنه

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
محتاج هم هستا هر ماه ۱۰ ۲۰ تومن قسط میده ولی از من میگیره اما از اونا نه

مباید بدی...پولتو سریع برو چیزی بخر قسط بده

خدای بزرگ همیشه دوستت دارم. به لطف قرآن  و ذکر های جلاله و اسماالحسنی حالم بهتر می‌شود.