2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با تمام وجود‌صداش زدیم‌ ولی

مطمئن باش 

مطمئن باش 

مطمئن باش ک خدایی ک ما رو ساخته ب حال خودمون نمیزارتمون تو سختیا ولمون نمیکنه

مگه میشه 

حیفه ناامید شد ،از سرچشمه ی امید

من چنانم که محال است کسی "درڪ" کند! 
2728
چرا الکی حس گناهکار بودن بهمون میدی؟ گناه رو اون اختلاسگرا میکنن نه ما بدبختایی که تو این کشور خراب ...

دوست قشنگم 

آدم خودش بهتر ب اعمالش اگاهه 

من از شما خبر ندارم 

ما ک داریم میبینیم مثلا اختلاسگرا بدن ، فلان کارمندان بدن ، فلان فروشنده ها بی وجدانن و ووو  چرا از خودمون شروع نکنیم 

در ضمن در آخرت اعمال تو رو با یه آدم گناهکار قیاس نمیکنن 

ب اندازه خیری ک بهت دادن و می تونستی خیرو گسترده کنی اما نکردی .. تو رو میسنجن

من خیلی گناه ها تو زندگی کردم اما فک می کنم بدترین اشتباهم دادن شماره به  🤴 دزدان بود اون و هرزه هاش تاتونستن و می تونن می ریزن به اعصاب حرفای مزخرف میزنن  میگن این شاه دزدها پیامبرت ما زناش مسخره ها یکی نیست تو هرزه هات نرین به اعصابمون زر زر نکنید ما هم اذیت نمی کنیم بی شرف های لوس حروم زاده کلا حالم از بعضی  مردم بهم می خوره به نظرم حروم زاده و سمن عوضیهای بی شرف درست مثل اوتیس ، بعضی  هم آدم فروش و گه نفهمن بی شرف ها فک می کنن رئیسن تعیین  تکلیف کنن آشغال ها هیشکی ازشون خوششون نمیاد همه ازشون نفرت دارن با منگلی نارسیس بودن فکر می کنن ما نوکرشونیم از خداگونه 👰‍♂️ حرومزاده اشون شیم راستی من داداش های جذاب کم ندیدم  ، ولی ها فک کنم خیلی روشون موقع رابطه جنسی اذیت کردن اونا هم خرخر راه انداختن چرت تو چرت البته بدترش همکلاسی  با دهاتی های عقده ای خنگ که فک میکنن رابطه اشون با همسران گهشون بهم میزنیم درصورتیکه هیچی نیستید الا دهاتی عقده ای تنبل تنه لش خودخواه منگل که مسبب بلا و مصیبت

دارم به ریسمانی ک‌پوسیده. چنگ میزنم و کمی خسته ام

عزیز  جان 

معلومه ک امیدت رو از دست دادی 

سبک افکارتو تازه کن 

آدم تو افکارش زندگی میکنه 

2740