2733
2734

واقعا برام سواله 😐😂

غذا لای ورق طلا میخرید؟ شامپو و کرم طلا میخرید؟ دقیقا ۳۰ میلیون رو چکار میکنید؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا پول خرجم لباسم خورد و خوراکم اینترنتم همه چیم با خودش بود دبگ به من ماهی ۱میلیون میداد فوقش🥺🥺😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

خرج لباسای مارک و برند میکنن. کافه هم غذا بخوری 500 ت حالا هعی با دوستات بری زیاد میشه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2738
 خرج لباسای مارک و برند میکنن. کافه هم غذا بخوری 500 ت حالا هعی با دوستات بری زیاد میشه

بازم هرچی جمع بزنی انقدر نمیشه

پولدارترین دوستام هم انقدر خرج نمیکنن اونایی که پدر مادرشون بالای یه میلیارد ماهی درمیارن

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
بازم هرچی جمع بزنی انقدر نمیشه پولدارترین دوستام هم انقدر خرج نمیکنن اونایی که پدر مادرشون بالای یه ...

یه لباس برند الان دیگه حداقل 5 میلیونه حالا چند دست بگیری همین میشه دیگه . خوب اون دوستت عقل اقتصادی داره 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2706