2733
2734
عنوان

ماهی ۳۰ میلیون پول تو جیبی از پدر میگیرید خرج چی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم راجب پوستمه مرتبط با تاپیک نیست.جوش های زیرپوستی رو چیکار کنم و اینکع ایا الورا برای پوست مفیده؟

سال۱۴۰۳به هم میرسیم و عقد میکنیم:) ومخالفتای بابام تموم میشه..از ته قلبت یه صلوات یا هرچیزی که میدونی ممکنه برام جواب بده بفرست یا بهم بگو.. امیدوارم انرژی مثبتش دوبرابر به خودت برگرده:)
2731
عزیزم راجب پوستمه مرتبط با تاپیک نیست.جوش های زیرپوستی رو چیکار کنم و اینکع ایا الورا برای پوست مفید ...

خود آلوئه ورا نه چون اولا توکسین داره ثانیا اکثرا حساسیت دارن

جوش های زیر پوستی باید لایه برداری بشه تا سطحی بشن و بعد درمان جوش انجام بشه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

سبک زندگی‌ها با هم فرق داره عزیزم 

من و خواهرم بچه‌ی یه خانواده ایم

من تا الان که سی سالمه یادم نیست مبلغ زیادی توی دوران مجردی از پدرم گرفته باشم

ولی خواهرم هفته‌ای ۸ میلیون پول کلاس کنکور می‌داد آخر هم رتبه‌اش شد ۲۰۰

هر روز خدا می‌ره کافه و رستوران 

من بدون کلاس خصوصی رتبه ام شد ۲۳

نمی‌گم کی درست رفتار می‌کنه کی اشتباه 

صرفا بحث شرایط خانوادگی و سبک زندگیه 

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
مرسی گلم  من پوستم چربه جدیدا روی گونه هام ینی بالای بالا زیر چشمم اون قسمت ها یکم لک افتاد ...

خودت روتین خاصی داری؟ محصول خاصی مصرف میکنی؟ و اینکه صورتت با چا و چند وقت یکبار میشوری

2740
خودت روتین خاصی داری؟ محصول خاصی مصرف میکنی؟ و اینکه صورتت با چا و چند وقت یکبار میشوری

والا ندارم روتین خاص محصولات لدورا همه چیشو گرفتم نزدیک 20ملیون هزینه کردم همش الکی اصلا ب پوستم نساخت 

صورتمو جدیدا فقط با آب خالی و حمومم ی روز درمیون میرم با همون فیس واش لدورا 

والا ندارم روتین خاص محصولات لدورا همه چیشو گرفتم نزدیک 20ملیون هزینه کردم همش الکی اصلا ب پوستم نسا ...

داشتن روتین اصول خاص خودشو داره

اینکه هرچی دستت اومد بخری نمیشه روتین

یه روتین اصولی سه بخش پاکسازی مراقبتی درمانی داره

کلا بحث روتین خیلی مفصله بخوام خلاصه ش کنم سبکترین و کمترین و حداقل روتین شامل این سه تا میشه

شوینده

مرطوب کننده

ضدآفتاب

داشتن روتین اصول خاص خودشو داره اینکه هرچی دستت اومد بخری نمیشه روتین یه روتین اصولی سه بخش پاکساز ...

گلم منم صورتم پر جوشای زیر پوسته(اومدون)

چه لایه برداری معرفی میکنین ؟ و چه کرمی ؟

من شوینده پوست چرب نوتروژینا 

ضد جوش نتروژینا 

ضد جوش ملایم اورین 

مرطوب کننده و آبرسان نتروژینا

و ضد آفتاب درماتیپیک دارم

ولی هنوز جوشام خوب نشدن نمی‌دونم چکار کنم

یعنی میشه منم بزنم دانشجوی پزشکی ؟ :)
گلم منم صورتم پر جوشای زیر پوسته(اومدون) چه لایه برداری معرفی میکنین ؟ و چه کرمی ؟ من شوینده پوست ...

باید هفته ای یک الی دوبار اسکراب بشه

و ماهی یکبار فیشیال پاکسازی کلاسیک

بستگی به خرج ماهیانه داره و شهر و منطقه محل زندگی و سبک زندگی ، مثلا کسی که توی نیاوران هر روز میره کافه و رستوران کم کمش روزی 500 فقط خرج غذاش میشه که در ماه میشه 15 میلیون ، کسی که هر ماه لباس برند بخواد بگیره اونم هزینه ش خیلیی بالاست مثلا من خودم که سعی میکنم از برندای متوسط یا همون پرمیوم خارجی کیف و کفش بگیرم و لباس و از برند ایرانی بگیرم خب هر دفعه که بخوام دو سه تیکه لباس بگیرم 6 7 تومن به بالا میشه یا مثلا هر کیف برندای پرمیوم تا نیمه لاکژری توی آف مثلا میشه 5 به بالا کفش پرمیوم توی آف میشه 4 5 شما ماهی یه کیف و کفش پرمیوم و دو تیکه لباس ایرانی بخری مییشه 15 تومن ، و اینطوری 30 تومن خرج میشه میره