2737
2739

غذای انگشتی به هیچ وجه نمیخوره 

مثلا میریزم تو ظرف میزارم جلوش همشو میریزه رو زمین و شروع میکنه با خود ظرفه بازی کنه .😶😶

اصلا دهنشو برا هیچ غذایی باز نمیکنه 

صورتشو ۱۸۰ درجه میگردونه 

غذا درشت اصلا نمیخوره

غذا رو ک میکس میکنم له مثل سرلاک و فرنی 

میخابونم پاهامو میزارم رو دستاش ک نتونه تکون بخوره 

میریزم تو حلقش فقط قورت میده .

خیلی افتصاح بد غذاست پیرم کرده 

نمیدونم چیکار کنم درمونده ام و کلافه 

ممنون میشم اگ بچه شما اینطوری بوده بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا ابلفضل شکنجه اش میدی طفلی رو بچه اون سن بدغذاس خیلی هم احتیاج نداره بچه من شاید از صبح تا شب دو قاشق می‌خورد 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2742

اشتباه میکنی عزیزم...اصلا برا غذا بهش سخت نگیر ....بزار اصلا با غذا بازی کنه ولی هیچ وقت با این شرایط بهش غذا نده ..مطمئن باش گرسنه که بشه میخوره...من دخترم همینطوری بود یه مدت بیخیال شدم وقتی گرسنه میشد خودش ظرفشو می آورد 

😂😂😂😂

اینکار شما توی فامیل ما زیاد انجام شده 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738

اصلا برای غذا اذیتش نکن هله هوله هیچی بهش نده فقط صبر کن گشنه بشه خودش بیاد طرفت

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

این کارت که به زور غذا تو حلقش میریزی اشتباهه. تا کی میتونی اینجوری بدی بهش؟ نهایت یک سال دیگه. از غذا زده میشه 

شیر زیاد میخوره؟ شاید برا اون اشتها نداره. ببر دکتر بهش زینک بده تا اشتهاش زیاد بشه. وزنش چطوره؟ با اینکه فیلم و گوشی بده موقع غذا ولی اگه با گوشی غذا بخوره بهتره تا به زور بریزی تو حلقش

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️

دیگه اصلا غذای میکس نده، بچه دیر زبون باز میکنه.

غذاهای تیکه ای بده که با انگشت برداره و بخوره. اگه عق زد نترس. خفه نمیشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2706