2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برا ما ۳۷ هفته اومد خوب وزن نگرفته بود و رشد نکرده بود اضطراری درش اوردن ۲۱۰۰

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

مال من ۳۵ فته فکر کنم ۲۲۰۰ بود

۳۹ هفته دنیا اومد ۲۷۰۰

نگران نباش دنیا بیاد تپل میشه

منم خیلی نگران بودم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

۱۹۰۰، ۱۸۰۰

هفته بعدش دنیا اومد ۲۲۷۵

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
مال من ۳۵ فته فکر کنم ۲۲۰۰ بود ۳۹ هفته دنیا اومد ۲۷۰۰ نگران نباش دنیا بیاد تپل میشه منم خیلی نگرا ...

اره بزرگ میشه بچه.. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2738
2706