2733
2734

من امسال باید ثبت نام کنم گفتن از پونزده اردیبهشت

مدرسه هیات امنای هست

با محدوده مدرسه دو تا خیابون فاصله دارم قولنامه سوری نوشتم برای ثبت ناممیخواستم بدونم ازتون کد رهگیری هم گرفتن یا همون قولنامه کافیه؟ چون قولنامه‌م کد رهگیری نداره 

ممنون میشم اگه میدونید راهنمایی کنید میترسم از خود مدرسه بپرسم شک کنن ثبت نام نکنن 

یا روش دیگه ای نداره ؟ استشهاد یا کمک به مدرسه اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه هیچی نمیگیرن 

مگه میشه دیروز رفتم مدرسه ثبت نام شروع نشده بود فقط شیفت بعد از ظهرش که مدرسه غیر انتفاعیه ثبت نامش شروع شده بود 

اما رو در کاغذ زده بودن نوشته بودن برا ثبت نام تو محدوده بودن شرطه 

همدان هستم

چی بگم بگم صاحبخونه میگه کد رهگیری نمیزنم برام مالیات میاد؟ بعد بگم کمک به مدرسه میدم؟

اول هیچی نگو ،اگه متوجه شدن و ایراد گرفتن بگو به جای اون هزینه ای  که بدم به املاکی کد رهگیری بگیرم اجازه بدین به مدرسه کمک کنم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2740
مگه میشه دیروز رفتم مدرسه ثبت نام شروع نشده بود فقط شیفت بعد از ظهرش که مدرسه غیر انتفاعیه ثبت نامش ...

مام سند خونه بردیم مستاجرا هم قولنامه میبرن ولی دیگه کد رهگیری و ... رو زیاد ریز نمیشن 

تهران ک اینطوره همدان رو نمیدونم 

اول هیچی نگو ،اگه متوجه شدن و ایراد گرفتن بگو به جای اون هزینه ای  که بدم به املاکی کد رهگیری ب ...

اها دستت درد نکنه 

خدا کنه قبول کنن 

مدرسه غیر انتفاعی برا کلاس اول ۳۸ تومن میخواد 

سمت خودمون هم دپلتیش خوب نیست اینجا یه هزینه ای بدم در کنارش سرویس هم بگیرم باز به صرفه‌س مدرسهدی خوبیه

مام سند خونه بردیم مستاجرا هم قولنامه میبرن ولی دیگه کد رهگیری و ... رو زیاد ریز نمیشن    ...

ما خودمون خونه پدر شوهر زندگی میکنیم هر کدوم یه طبقه 

اما سند اینجا رو ببرم قبول نمیکنن تو محدودشون نیست 

با خونه دوست شوهرم قولنامه سوری نوشتیم که اون خودش مستاجره اگه بخوام کد رهگیری داشته باشه صاحب خونش اجازه نمیده 

خدا کنه اینطور که میگید باشه گیر ندن