2752
2739
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20878 بازدید | 2178 پست

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
یامهدی ادرکنی‌ یامهدی اورکنی  یامهدی ادرکنی

سلام مژگان جان

یا مهدی ادرکنی☝  ادرکنی

ادرکنی

ادرکنی

یا مهدی💛💚💙

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

اللهم عجل لولیک الفرج 

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2731

اللهم عجل لولیک الفرج

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

یامهدۍادرڪنی# 🤲🤲🤲🤲

خوش اومدی گلم ❤️🌱

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
بسم الله الرحمن الرحیم سلام  عاشقان امام زمان عج الله  🌿 امیدوارم حالِ دلت با یا ...

خیلی ممنونم حس کردم این متن یه نشونه بود برام

چون داشتم میگفتم خدایا چرا فلان خواستم و ندادی

روایت است که چون تنگ شد بر او میدان    فتاده از حرکت ذوالجناح از جولان/نه ذوالجناح دگر تاب استقامت داشت    نه سیدالشهدا بر جدال طاقت داشت/هوا ز باد مخالف چو قیرگون گردید    عزیز فاطمه از اسب سرنگون گردید/بلند مرتبه شاهی ز صدر زین افتاد     اگر غلط نکنم عرش بر زمین افتاد
خوش اومدی گلم  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فر ...

مرسی از محبتت نازنین

خدایا مسافرمو به خودت می‌سپارم لطفا برای سلامتیش صلوات بفرستین🙏🙏🙏

🌥🌥🌤☀️

ای وعده نصر خدا

مولا اباصالح بیا

ذکر همه دنیا

أینَ شموسُ الطّالعَه

أَین مُعزُّ الأَولیا

ای یوسف زهرا

بغضیه تو سینم

عاشق مدینم

آخرش آقامو میبینم

یا مهدی ادرکنی

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

می خوای برات از غربت امام زمان بگم ؟؟ بگم چقدر غریبه!!؟؟
.
من کیم ؟من چرا بگم ؟

مولا امیرالمومنین درغربت امام زمان می فرماید : و صَاحِبُ‏ هَذَا الْأَمْر ِهو الشَّرِیدُ الطَّرِیدُ الْفَرِیدُ الْوَحِیدُ .
.
وحید یعنی چه ؟؟ تنها !!  فرید یعنی چه ؟ از فرد میاد.  طرید یعنی چه ؟؟ از طرد میاد یعنی طرد شده است !! آقا امیرالمومنین می گوید : امام زمان طرد شده است
.
حالا می دونید شرید یعنی چه ؟طاقتشو داری بگم یا نه ؟شرید یعنی آواره !!
بلرز به خودت !!!بلرزز
امام زمان ما آواره است!!! آواره !!
.
از دست کی ؟؟ از دست چی ؟؟ از دست گناهان من و شما ،،

آواره !!! تو خلوت های خودت فکر کن !! فکرکن!! فکر کن !! که چرا امام زمان باید لقبش آواره باشه چرا ؟؟
.
چرا نباید ما شیعیان همدل بشیم برای تعجیل در ظهورش ، ما می بایست تا حالا ظهورش را فراهم می کردیم !! چرا نکردیم؟؟

پدرمون بیفته زندان صدتا سند جور میکنیم آزادش میکنیم چطور امام زمان که از پدر ما هم مهمتره هزار وصد و خورده ای سال در غیبته عین خیالمون نیست.
.
چهار تا شعر؛ چهار تا مطلب می نویسیم انگار شق القمر کردیم، انگار بهترین منتظر روی کره ی زمینیم، انتظار داریم از حضرت ؛ آقا من برات کار کردم یه کاری واسه من بکن، خیری به من برسون، ما اینجوری شدیم .

آواره ؛ لقب حضرته!!
.
چرا بیکار نشستیم؟؟ چرا تو این فضاهای اجتماعی الکی این ور اون ور می چرخیم لایک می کنیم و..... همین!!!

خب چهارتا مطلب مهدوی بذار، چهار تا حرف در مورد امام زمان بذار؛
.
همین حدیث امیرالمومنین(وصاحب ......) همین را . بنویس ،.....پخش کن !! .
شاید دل یکی لرزید!!!

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃