2737
2739
عنوان

این مادر عادیه دلم خیلی گرفت

155 بازدید | 14 پست

بچه ها من تنها زندگی میکنم تو یه شهر دو از خانواده و مستقلم. امروز نمیدونم چرا دلم گرفته

زنگ زدم ب مامانم همینطوری داشتم حرف میزدم. بهش گفتم راستی آخر هفته ک خواستم بیام نون بخرید تو خونه باشه. آخه خودشون اصلا نون نمیخورن ب خاطر سبک تغذیشون

برمیگرده میگه چقد اصرار داری نون بخریم لابد معتاد ب نون شدی 

آخه مگ نون مواده ک بهش اعتیاد پیدا کنم

بعد گفتم ولش کن اصن. همه چی خوبه حال و احوالتون چطوره

با یه لحن بد میگ خوب و بد ب دیدت بستگی داره و شروع کرده نصیحت ک تو الان دلت گرفته مشکل خودته 

من یه سوال ساده کردم گفتم حالتون خوبه؟

کافی بود بگه آره یا نه 

منم گفتم مامان حوصله ندارم و گوشی رو قطع کردم واقعا نمیدونم چرا اینطوریه همش دوست داره بزنه تو سرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

والا من جات بودم اخر هفته نمیرفتم و یه جای تفریحی توی همون شهری که هستی میرفتم 

اگه از نظر مالی بهون وابسته نیستی معاشرتتو کم کن 

والدین سمی درطول زمان روحتو رنجور و اسیب پذیر میکنن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
یعنی چی؟ بلیطمم گرفتم

والا پشت تلفن اینجوریه

حتما اگر بری هی میخواد کم محلی کنه بهت

گفتم نرو که دلگیرتر نشی

ولی خب میگی بلیط گرفتی🥺

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
مادرها همیشه نصحیت میکنن  قصد بدی هم ندارن به دل نگیر رفیق بی کلک مادره رفتی پیششون یا خودت ...

مثلا مادر بابک خرمدین رفیق بی کلک بود؟یا هزار جور مادر سمی دیگه که تودنیا هستن؟اینجور حرفا قربانی والدین سمی رو تحت فشار روحی میذاره چون فکر میکنن خودشون غیرعادین که رنجیدن !!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
والا پشت تلفن اینجوریه حتما اگر بری هی میخواد کم محلی کنه بهت گفتم نرو که دلگیرتر نشی ولی خب میگی ...

نه اونطوری نیست اصلا 

ولی خیلی تو سرم میزنه با روانکاوم حرف زدم گفت مادرت عزت نفستو میگیره 

من دیگ تو سنی نیستم ک این حرفاش روم تاثیر بذاره ولی خب آدم دلش میگیره دوست داره با یکی حرف بزنه ب حز مامانم هیچکیو ندارم 

نه اونطوری نیست اصلا  ولی خیلی تو سرم میزنه با روانکاوم حرف زدم گفت مادرت عزت نفستو میگیره&nbs ...

مامانت فکر کنم بیشتر این فایلهای موفقیت و دید مثبت و اینا رو گوش میده که اینجوری برخورد میکنه 

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
مامانت فکر کنم بیشتر این فایلهای موفقیت و دید مثبت و اینا رو گوش میده که اینجوری برخورد میکنه 

سرش تو اینستاست 

ولی نه دیدش ب زندگی مثبت نیست فقط میخواد بزنه تو سر من

مثلا مادر بابک خرمدین رفیق بی کلک بود؟یا هزار جور مادر سمی دیگه که تودنیا هستن؟اینجور حرفا قربانی وا ...

اونا مشکل روانی دارن 

در میلیون ها یکی 

ولی مادر با همه دنیا فرق می‌کنند 

تو خودت سمی هستی که همه مادرها رو یه جور قیاس میکنی 

2706