2752
2734

جهزيه خواهرم 4برابر من بود

همیشه طلا و لباس براش می‌گرفت بعد از عروسی 

حتی واسه بچه هاش

بعد واسه داداشتون ک کوچیکتره همینطور

ولی از شما حتی پول بگیره و پس نده 

و کل ارث پدرتونو فقط بده به داداشتون😐

بعدم خواهرتون یه آدم سمی تهمت زن بی ادب باشه 

و هردفعه مامانتون بگه تو عاقلتری برو عذرخواهی کن گذشت کن و... 

با اینکه کاری نکرده باشید 

و. حتی خواهرتون به همسرتون تهمت زده باشه 

چیکار میکنید؟ 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

فاصله میگرفتم رابطه محدود کم فقط با مادرم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

پولمو میخاستم میگفتم لازممونه بده

رفت و امدمو کم میکردم و درمورد خاهرم اصلاااا گذشت نمیکردم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

احتمالا مادرت میبینن اینا کم عقلی رفتار میکنن یا بی‌درایتی میکنن نمیخواد آبروریزی بشه و یه جوری نگهشون داره به زور این چیزا....

منتها می‌دونه شما عاقلی و درکش میکنی حتی از شما کمک هم میخواد 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن