2737
2739
عنوان

بچم انگار شبیه طرف شوهرم شدع

959 بازدید | 43 پست

از این طرز فکر خوشم نمیاد اما خیلی تو دلم غصه می خورم.نمیخوام ناشکری کنم.و خدارو شکر بچم سالمه

اما همش با خودم فکر میکنم اعصابمبهم میریزه میگم ۹ ماه سختی بارداری که حتی مادرشوهرم کوچک ترین کمکی نکرد بااینکه بالاسرشون میشینیم وقتیایی ک حالم خوب نبود یه تو که پا بالا نمیومد ک احوال بپرسه... بعد بخاطر حالت تهوع ی شب نتونستم شام درست کنم فهمیده بود شام نداریم کلی ب شوهرم حرف زده بود ک ههه شام زنت درست نکرده برات از سرکار اومدی و فلان و بهمان حتی ی روز نکرد غذا درست کنه بگه بیاین پایین .از اون طرف هم کلی سختی زایمان و بچه داری که همش و همش مادرم بود  الان بچه دوماهو نیمشه تا صبح جیغ میکشه ی بار نیومد بالا کمک کنه بگه بچه چیشدع... میگ من نمیتونم شب نخوابم باید بخوابم ولی مامان تو میتونه شب بیدار بمونه🙄  .حالا بچم شبیه اون بشه ...انصافه.. از طرفی هم برا هرچیز بچم دخالت میکنه خودشو اختیار دار میدونه نه برا سختی هاااا برا چیزای دیگ ک مثلن اینجا برو بچه سرماش نکنه اونجا نرو بچه گرماش نکنه

شب میخوابی مواظب باش رو بچه نیوفتی😒😒

خستم کرده از اون بدتر شوهرمم با من نیس طرف مادرشوهرمه  دلم خیلییی پره ازدستشون 

😭

منم گاهی فکر میکنم کاش بچه ام به بابا ، عمه، عمو، مادربزرگش نره اخه صورت شون یه مشکلی داره مادرزادی. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ب جای اینکه درگیر قیافه بچت باشی درگیر تربیت و اخلاقش باش شبیهم بشه شده چون نصف ژنارو از پدر قراره ارث ببره

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره❤خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
منم تو خونه با شوهرم چهارتا پدرشوهر دارم😂😂😂

واییی🤣🤣🤣۳تا پسر داری کپی پدر شوهرت😱

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
چهره بچه ک ربطی ب این داستانا نداره قطعا🤣 ولی بچه اول ۹۰٪ به خانواده پدر شبیه میشن

من بچه ی اول خانوادم و 90%به خانواده ژ مادری رفتم چرا؟ 😂💔خواهرم ک بچه دومه فتوکپیه پدرمه خوشگله 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

عزیزم خدارو شکر که سالمه نی نیت ، دیگه قیافه رو هم یا پدر ارث میبره یا از مادر معمولا ، من خودم کوه مشکلم ولی بهت میگم واقعا زندگیتو سخت نگیر ، سر این چیزا اعصابتو خورد نکن ، یه خورده بی خیال تر به قضیه زندگیت نگاه کن ، سریع واکنش نشون نده ، من قشنگ درکت میکنم ولی بپذیر و اول حال درون خودتو خوب کن ، وقتتو با بچت بگذرون و خودتو کم اذیت کن

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
واییی🤣🤣🤣۳تا پسر داری کپی پدر شوهرت😱

یه دختر دارم دوتا پسر باهاشون حرف میزنم انگار پدرشوهرم جوابمو میدن😅 شوهرم که کپی کپی پدرشوهرمه اصلا ژنشون وحشتناک قویه بچه های خواهرشوهرمم کپی مادرشوهر من😂

چهره بچه ک ربطی ب این داستانا نداره قطعا🤣 ولی بچه اول ۹۰٪ به خانواده پدر شبیه میشن

اره انگار منم زیاد دیدم چرا اینجوریه واقعا ؟

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
بچه اول پسر شبیه مامان میشه  اگه دختر باشه شبیه بابا  قدینیا اینجوری میگفتن

درسته

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706