2737
2734
این کانال تو ایتاس کلی عکس میزاره دوست داری برید نگاه کنید.انشالله ی جای باب دلت پیدا کنی.قیمتم میزن ...

ممنون عزیزم آخه می‌دونی چیه چون از راه دور هستیم مثلا میبینیم تو عکس خیلی تمیز و این حرفاس میری میبینی اصلا اینطور نیس بخاطر همین از بقیه میپرسم تا تحربشونو بگن 

شبی چند؟ اینطوری خب هزینه بالاتر می‌ره دیگه 

پارسال ما ۳ شب موندیم حدود یک و خورده ای شده بود بدون غذا و اینا

دو تخته

خب میتونید دو تختَشو بگیرید

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم آخه می‌دونی چیه چون از راه دور هستیم مثلا میبینیم تو عکس خیلی تمیز و این حرفاس میری میبی ...

میدونم تو عکس تمیزه میری میخوره تو ذوق آدم.اینجام بد نیست تنها خوبیش فاصله تا حرمه پنج دقیقه فقط فاصلس.قیمت ارزون بگم خیلی تمیزه نه معمولیه.ما خودمون برای خواب میرفتیم.بنابراین برامون مهم نبود.دو تخته گرفتیم خیلی کوچیک بود.همسرم صحبت کرد سه تخته خالی داشتن دادن.بزرگتر بود.در کل عکسارو جدی نگیر.ما ماشین نداشتیم مجبوری رفتیم همینجا راحت میرفتیم حرم میومدیم.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

عزیزم اینم تو تلگرامه یه نگاهی بنداز.امیدوارم بهت کمکی کنه.اگه بدون غذا رزرو کنی هزینه کمتر

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2731

زائرسرای صادقیه خوب تمیز من میخواستم برم اونجا قسمت نشد.رزرو آنلاین از همه جا ارزون تر.ده دقیقه پیاده تا حرم راهه.زائر سرای کوثر.ایندفعه قسمت بشه یکی ازین زائرسراها میرم.ماهم مثل شما دنبال جای تمیز با قیمت مناسب بودیم.اکه دو تا مکان ببینی عکساش که خیلی عالیه

استارتر  عزیز من خودم تنها میرم میشهد . تا امام رضا ۵  فاصله زیاد نیست . من خودم نماز صبح تنها میرفتم . مغازه  ها ۲۴ ساعت باز هستن . 

من بهت شباهنگ پیشنهاد میدم . تمیز هست واقعا . 

هتل آپارتمان آرتا هم من رفتم اون هم بدک نیست ولی شباهنگ بهتر بود . 

مثلا یک بار رفتم هشتمین اختر عکس هاش خوب بود . رسیدم اونجا اتاق کثیف رستورانش افتضاح . کوچه ای که داخلش بود کثیف . 

هتل سقا هم رفتم . اون هم تمیز ولی داخل کوچه پس کوچه هست . 

2740
ممنونم شبی چنده؟

هر زمان فرق میکنه عزیزم . داخل گوگل بزن هتل آپارتمان شباهنگ . هم شمارش میاره . هم سایت هایی  که رزرو انجام میدن تاریخ مشخص میکنی با تعداد . قیمت هر شب میگه حالا با غذا بخوای بدون غذا بخوای .