2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
چرا سرده علائمت چی بود کاری نکردی برا بچه داری من فقط قبل پریودی ترشح قهوه ای تیره دارم سه روز؟؟ ع ...

دست که میذارم زیر شکمم سرده

پریودی دردناک دارم

دست و پاهام همیشه سرده 

تا سردیجات میخورم حالم بد میشه

بچم دختره

میگن علائم سردیه

برای گرم شدن رحمت و تقویت تخمدان هرشب روغن سیاه دانه بکش و روش پلاستیک بزار با ی شال پشمی ببند موقع شستن ظرف حتما از پیشبند استفاده کن 

اگه خیلی سرده درروز دوبار روغن مالی داشته باش 

کف پاهاتم گرم نگه دار 

موقع پریودی اصلا از غذاهای سرد استفاده نکن و سعی کن هرروز کاچی بخوری و داخلش زیره و گزنگبین بریزی و بخوری

و چندین مراقبت های دیگه 

طب سنتی رفتم اینارو گفت واقعا تاثییر زیادی داشت

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا صاحب الزمان❤ خدایاهزار مرتبه شکرت  ۰۲/۱۱/۲۹ بی بی چکم مثبت شد و فرداش ازمایش دادم و فهمیدم ی نی نی خوشگل تو دلم دارم خدا به همه اونایی که چشم انتظارن انشاالله این لحظات شیرینو هدیه بده
دست که میذارم زیر شکمم سرده پریودی دردناک دارم دست و پاهام همیشه سرده  تا سردیجات میخورم حال ...

من شکمم سرد نی زیرش سردیم میخورم حالم بد نمیشه فقط قبل پریود دوروز ترشح قهوه ای تیره دارم موقع پریودمم درد دارم ولی درد قابل تحمل نه زیاد

2706