2752
2734
عنوان

دوست دختر اکسمو تو نی نی سایت دیدم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 25 پست
رابطشون شکرابه😂😂دلم میخاس ازش بپرسم مشکلتون چیه که هی شل کن سفت کن میکنید😬😂

😂😂😂🗿🤦‍♀️

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
چطور فهمیدی عکس داشت؟

نچ از حرفاش 

و یه کامنتی که یه جایی گزاشته بود و خیلی یهویی دیدم و صد در صد از اون کامنت فهمیدم خوده خودشه😁

من تو بدترین روزای زندگیم هم وانمود کردم چیزیم نیست!!!با من از قوی بودن حرف نزن...🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای لاوین نظرمون مثل همه عخشم

اره الان دیدم🙈😍

بعد دقت کردی تو ایییین همه تاپیک 

من و تو جفتمون میاییم تو ی تاپیک

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
اره الان دیدم🙈😍 بعد دقت کردی تو ایییین همه تاپیک  من و تو جفتمون میاییم تو ی تاپیک

اره دیگ دوقولویم😍😍😍

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2731
نچ از حرفاش  و یه کامنتی که یه جایی گزاشته بود و خیلی یهویی دیدم و صد در صد از اون کامنت فهمید ...

چقدعصبی هستی🙄

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
نه،چرا؟؟!😬

بدجوابمودادی قهلم🥺

بد نگفتم که😂ببین من مهربون و گوگولیم🥰🥰😬

😍🙂

اره دیگ دوقولویم😍😍😍

ای ننه😍😍😍

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
ای ننه😍😍😍

😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘