2733
2734
عنوان

دندونای عادی که رنگش شبیه گچ نیست چقدر تو اینستا هیت میدن!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 33 پست
از زن ها عروسک باربی بی عیب و نقص ساختن  حالا خودشون:

متاسفانه کاری کردن که مردم با قرض و بدهی و وام بره عمل کنه تا خودشو شبیه عملیا کنه کیلو کیلو چربی و ژل تزریق کنه جالبش اینجاست همون آدما به عملیا هم گیر میدن میگن نچرال دوست

شاید صورتت تپل شده

آره توپرتر شده 

و میگن قشنگ تره تا وقتی ک لاغر بودی 

البته الانشم خیلی لاغرم

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه کاری کردن که مردم با قرض و بدهی و وام بره عمل کنه تا خودشو شبیه عملیا کنه کیلو کیلو چربی و ...

واقعا همینه

به عملی ها میگن خودتو دوست داشته باش حالا اون نچرالی که اومده جلو دوربینو مسخرش میکنن

اینا نچرال بی عیب و نقص و عروسک میخوان

خستم .
فقط هم اهل شعار هستن یکی که قیافه معمولی داره اومده جلو دوربین و خودشو دوست داره همین شعار دهنده ها ...

کلا همه جای دنیا همینه آدمای عصبی و سیاه دل میخوان یه جا عقده هاشون خالی کنن همین سایتم نمونش زیاده 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2731