2733
2734
دخترخالم بایکی میرفت قشنگ تادنده ۴هم داده بودبهش به من نگفته بودروی سرعتگیردنده کم میکنن یاتوی پیچ ی ...

با یکی هم سه جلسه رفتم 

اون دیگه خیلی تباه بود 

می‌گفت یا دنده یک همون برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جلسه ای چند خصوصی؟ منم گواهینامه گرفتم،اما جرات رانندگی ندارم🤦🤦

جلسه ای سیصد حساب میکنن،،

اگه آدم یاد بگیره ارزش داره ،،،،سیصد هیچی نیست 

,,,,

ولی الان من چهار جلسه رفتم و هیچی به هیچی !!!این بهم زور داره 

با یکی هم سه جلسه رفتم  اون دیگه خیلی تباه بود  می‌گفت یا دنده یک همون برو

یه بارایست کامل کردیم دنده دوبودیم شروع به حرکت کردیم یهودادزدوای تودنده ۲که حرکت نمیکنن منم ریلکس گفتم شمانگفتین من چی کارکنم من بیشترباهمسرم رفتم تمرین یادگرفتم اصلاچیزی بهم یادنداده بود

جلسه ای سیصد حساب میکنن،، اگه آدم یاد بگیره ارزش داره ،،،،سیصد هیچی نیست  ,,,, ولی الان م ...

دقیقا،منم واسه همین موندم چیکار کنم.مربی خودم افتضاح بود،فقط دنده دو کار کرد،دنده عقب وپارک هیچی آموزش نداد.

دوجلسه با یکی برداشتم آزمون قبول شدم.حالا بازم اعتماد به نفس کافی ندارم واسه رانندگی

دقیقا،منم واسه همین موندم چیکار کنم.مربی خودم افتضاح بود،فقط دنده دو کار کرد،دنده عقب وپارک هیچی آمو ...

منم الان همینطورم ،،،

اعتماد به نفس ندارم 

و البته بلد هم نیستم ،،،،من خودم می‌دونم دیگه پارک و دور زدن و اینارو اشکال دارم 

میگم شاید رفتم یه جای شلوغی زدم به کسی 

از اینش میترسم 

وگرنه اگه بلد بودم مشکلی نداشت

دوباره با یکی دیگه بردارم میترسم اونم همینجور باشه ،،،بعد میگه حداقل باید چهار پنج جلسه بیای !! 

2740
منم الان همینطورم ،،، اعتماد به نفس ندارم  و البته بلد هم نیستم ،،،،من خودم می‌دونم دیگه پارک ...

برو یه آموزشگاه از بچه ها بپرس ببین بهترین مربی آموزشگاه کیه،با اون کلاس بردار.به نظرم اینجوری مطمبن تره

منم الان همینطورم ،،، اعتماد به نفس ندارم  و البته بلد هم نیستم ،،،،من خودم می‌دونم دیگه پارک ...

ببین ساعتهای خلوت باهمسرت بروجاهایی که خیلی خیلی خلوته یکم رانندگی کن دستت روون بشه به همسرتم تاکیدکن زیادحرف نزنه استرس بگیری