2737
2734

دعا می کنم کسایی خوشحالیش تو ناراحتی منه یه ثانیه نتونن خوشحال باشند وطعم زندگی روبچشند وهیچ وقت به خواسته هاشون نرسند به هیچ کدوم از خواسته هاشون

ازجمله مادرشوهرم جاریم برادرشوهرم

امیدوارم هرکاری می کنن اونیکه می خوان نشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ وقت نفرین نکن فقط بخود خدا واگذارشون کن چنان سرشون میاره حتی چندین برابر بیشتر

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
این دعا بود یا نفرین؟؟به نظرم باید بگی خدا به دلشون نگاه کنه و همونا رو نصیبشون کنه این بهتره

منظورم همونه ولی وقتی دلشون اینقدرسیاهه خدا باید بدترازاونچه با من کردن سرشون بیادمن کاری نداشتم بهشون

هیچ وقت نفرین نکن فقط بخود خدا واگذارشون کن چنان سرشون میاره حتی چندین برابر بیشتر

خوب چرا خداسرشون نمیاره خیلی وقته واگذارکردم

واکنش خدا:چشم امپراطور چرا خودتو مسئول زندگیت نمیدونی!!!

مسئول چی وقتی یکی توگریه تو می خنده ودوست داره تو بدبخت بشی

2740
خوب چرا خداسرشون نمیاره خیلی وقته واگذارکردم

چون‌ما صبر نداریم چون ب سرشون میاره اما ما متوجه نمیشیم جانم منک خیلی بدیادیدم همیشه ک ب خدا گله کردم چرا ب سرشون نمیاری بعد چند وقت متوجه میشم داره کم کم میگیرتشون

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
چون‌ما صبر نداریم چون ب سرشون میاره اما ما متوجه نمیشیم جانم منک خیلی بدیادیدم همیشه ک ب خدا گله کرد ...

اخه ناراحت میشم می بینم به من اینهمه غصه دادن وخودشون انگار نه انگار پس کو عدالت 

اخه ناراحت میشم می بینم به من اینهمه غصه دادن وخودشون انگار نه انگار پس کو عدالت 

ب منم کلی غصه دادن هیچی از تهمت هرزگی بالاتر نیس اونا منو بی عفت کردن بی ابرو کردن تهمت هرزگی زدن هرجا جار زدن ولی شوهرم ک منو میشناخت پشتمو گرفت گفتن با جادوجنبل شوهرشو ب خودش کرده هرغلطی کنه اون چیزی بهش نگه تا مدت ها از خونه بیرون نمیرفتم چون ابرومو برده بودن ولی من واگذارشون کردم ب خدا دوسال از این جریان میگذره

ب منم کلی غصه دادن هیچی از تهمت هرزگی بالاتر نیس اونا منو بی عفت کردن بی ابرو کردن تهمت هرزگی زدن هر ...

وااای مگه میشههه مگه چی دیده بودن که اینارو میگفتن واقعاا خدابه دل مابرسه بچم سقط شد مادرشوهرم ازخوشحالی رو پاهاش بند نبود

خدا جوابشونو چجوری داد

وااای مگه میشههه مگه چی دیده بودن که اینارو میگفتن واقعاا خدابه دل مابرسه بچم سقط شد مادرشوهرم ازخوش ...

هیچی ندیدن فقط ادمای شکاکی هستن ذهنشون مریضه کثیفه فک میکنن فقط توی دنیا اونا پاکن بقیه هرزه ان 

خدا میزاره تو کاسه اش اصن نگران نباش قربون دلت بشم

هیچی ندیدن فقط ادمای شکاکی هستن ذهنشون مریضه کثیفه فک میکنن فقط توی دنیا اونا پاکن بقیه هرزه ان  ...

مرسی عزیزم وقتی بچم سقط شد تمام وجودم اتیش گرفت الان فقط از خدایه بچه سالم می خوام 

کسایی که موقع سقط بهم خندیدمو یادم نمیره

2706