2737
2734

ممنون

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
با معاینه دکتر مشخص میشه

یعنی با اون 2 تا معلوم نمیشه؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
زخم رحم نشنیدم اما زخم دهانه رحم با معاینه تشخیص داده میشه اگه شدید باشه و با دارو خوب نشه پاپ اسمیر ...

من میخوام پاپ اسمیر بدم برای چکاپ، گفتم دیگه معاینه نشم، داخل پاپ اسمیر مشخص؟ 

ببین عزیز من قبلا معاینه شدم دکتر نگفت زخم داری ولی یه مدت تکرر ادرار گرفتم آزمایش خون هم دادم فقط التهاب دیده شد پاپ اسمیر هم دادم انگلیسی نوشته چند تا دکتر که رفتم یکیشون گفت تو پاپ اسمیر التهاب

پاپ اسمیر ک خود دکتر میگیره پس مثل معاینه داره میبینه چ خبره سونو رو نمیدونم

پاپ اسمیر من آزمایشگاه میرم، نه دکتر

من میخوام پاپ اسمیر بدم برای چکاپ، گفتم دیگه معاینه نشم، داخل پاپ اسمیر مشخص؟  ببین عزیز من قب ...

خب گلم پاپ اسمیر هم از راه واژنه دیگه 

دکتر زنان هم میخواد ازت پاپ اسمیر بگیره همون موقع ازش بپرس که زخم دهانه رحم داری یا نداری 

2740
خب گلم پاپ اسمیر هم از راه واژنه دیگه  دکتر زنان هم میخواد ازت پاپ اسمیر بگیره همون موقع ازش ب ...

میدونم عزیزم ولی من دکتر پاپ اسمیر که مینویسه میرم آزمایشگاه برام نمونه میگیرن. در هر صورت ممنون

پاپ اسمیر من آزمایشگاه میرم، نه دکتر

مگه تو ازمایشگاه نمونه میگیرن؟؟

من چندین بار پزشکای مختلف رفتن خودشون گرفتن نمونه رو یا خودشون میفرستن ازمایشگاه یا میدن ب خودت هر ازمایشگاه دوست داشتی ببری

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
مگه تو ازمایشگاه نمونه میگیرن؟؟ من چندین بار پزشکای مختلف رفتن خودشون گرفتن نمونه رو یا خودشون میفر ...

آره من آزمایشگاه های مجهز که میرم میگیرن حتی آزمایش خون هم نمونش را خونه میان میگیرن. بقیه آزمایش ها را اطلاع ندارم