2737
2734
میدونی گلسار  گاهی برای خدا ناز می‌کنیم گاهی ازش دلخور میشیم  شده گاهی با خدا قهر کنیم&n ...

چون هنوز به اون درجه ایمان و خلوص نرسیدیم ،شاید دلخوری عیبی نداشته باشه برای ما عوام،اما اینکه زبونم لال کفر بگیم یا ترک واجبات کنیم یا گناه کنیم ،این قابل توجیح نیست 

چون هنوز به اون درجه ایمان و خلوص نرسیدیم ،شاید دلخوری عیبی نداشته باشه برای ما عوام،اما اینکه زبونم ...

هفت ماهه دارم یکیو نفرین میکنم هر ذکر دعایی بگی رفتم دلم آروم نمیگیره تا نشونت گوش هم نبینه چشمام فلاکتشو ،یا حداقل یک بدبین‌ترینشون یک بلا سرشو 

بعضی وقتا یک چیزایی میبینیم که میکه مگه فلان کار گناه نبود عیب نبود گناه کبیره نبود پس چرا فلانی داره این کارو میکنه ،عذاب که سهله ،پاداش هم میگیره روز به روز حالش بهتر خوش تر خوشبختر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هفت ماهه دارم یکیو نفرین میکنم هر ذکر دعایی بگی رفتم دلم آروم نمیگیره تا نشونت گوش هم نبینه چشمام فل ...

قربونت برم نفرین به شدددددت بار منفی داره چطور آدم انتظار داره سم بخوره یا غذای فاسد و مونده بخوره به سیری برسه ،تنها راه آرامش اینه ببخشی و بگذری و درس بگیری که دیگه اون اتفاق برات تکرار نشه ، بعدم هیچ چیز وقتی ما بخوایم اتفاق نمیوفته ،هر وقت وقتش باشه و اراده خدا بخواد میوفته

نمیتونم دست خودم نیست به خدا هم گفتم ، گفتم نگو ببخش تو دیدی من چه کشیدم من نمیبخشم شاید اکه ناراحتی ...

راهش همونه ،رفتم که میگم افسردگی سی و چند ساله رو که از پا درم آورده بود خوب کردم کابوسهام تموم شد آدم قویتری شدم ،بخشش دست تو دست خدا گذاشتنه و اون جبران می‌کنه 

2731
راهش همونه ،رفتم که میگم افسردگی سی و چند ساله رو که از پا درم آورده بود خوب کردم کابوسهام تموم شد آ ...

نمیتونم حتی یادم نمیره فراموشم نمیتونم کنم چه برسه ببخشم 

به خدا حواله شون کردم 

یعنی خدا حق خدایی برگردن ما داره اما ماهم حق بندگی 

خودش ما رو آفریده 

تا اه من دامان اونارو نگیره من نمیبخشم

سلام. متوجه نشدم چی نوشتین ولی خوشحالم که لایکها براش زیاد بوده.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خیلی گناه کارم دیگ رو ندارم برم 

در توبه و مهربانی و بخشش خدا همیشه برای بنده اش بازه.
شخص توبه کننده محبوب خداست.
بسم الله الرحمان الرحیم.
خدا ارحم الراحمینه. مهربانترین مهربانانه. خدا توبه پذیر و غفوره.
خدا به بنده هاش نزدیکه و اجابتگر دعاهای ماست. خدا مهربان و دوستدار ماست.
خدا عاشق و مشتاق و منتظر ماست تا خالصانه به آغوش رحمتش برگردیم.
کارای خوبمون رو بیشتر و از گناهانمون صادقانه و خالصانه توبه و به سمت خدا برگردیم.
اونوقت خدا ما رو مشمول مغفرت و رحمت بینهایتش میفرماید.
فقط باید سعی کنیم دیگه اون گناه رو تکرار نکنیم و گذشته رو هم جبران کنیم. مثلا نمازها و روزه های قضا رو به جا بیاریم و اگه حق الناس هم بر گردنمون هست جبران کنیم.
تاپیکام رو بخونین همشون امیدبخشه و درباره توبه پذیری و رحمت واسعه خدا و مهربانی امام زمانه
این کتاب کاملا امیدبخش رو درباره رحمت و محبت و مغفرت و اجابت خدا بخونین.
جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
خیلی گناه کارم دیگ رو ندارم برم 

خداوند متعال در حدیث قدسی میفرماید:
"اگر بندگانم که از من رویگردان شدند  بدانند که چقدر مشتاق توبه و بازگشت آنان هستم، از شدت شوق می‌مُردند".
میزان الحكمه، جلد ۴، صفحه ۲۷۹۷
در جای دیگری خداوند متعال به حضرت عیسی (ع) خطاب می کند :
ای عیسی : چقدر بنده ام را طلب کنم و انتظار او را بکشم ، ولی آنها بسوی من نیایند.
خداوند میفرماید:
اي موسي! هر‌كه از گناهكاران نزد تو آمد و به تو پناه برد، بگو خوش آمدي و آسوده شدي، چه جايگاه بزرگي است پيشگاه خداوند جهان. و بر ايشان آمرزش بخواه و بر ايشان مانند يكي از خودشان باش.(كافي8/48)

2740
هفت ماهه دارم یکیو نفرین میکنم هر ذکر دعایی بگی رفتم دلم آروم نمیگیره تا نشونت گوش هم نبینه چشمام فل ...

تاپیک آخرم رو بخونین. چهار تا سخنرانی توش گذاشتم مطمئنم بهتون کمک میکنه. اولیش درباره عدالت خداست.

نمیتونم حتی یادم نمیره فراموشم نمیتونم کنم چه برسه ببخشم  به خدا حواله شون کردم  یعنی خد ...

من بخاطر اشتباه پرستارها نابینا شدم و از بچگی آرزو دیدن دارم ولی پرستارهایی که باعث نابیناییم شدن رو بخشیدم.