2737
2739
عنوان

همسرم خواهرزادش رو محل نمیده من خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 37 پست

اونقدی بهش علاقه نداره شاید

ولش کن زور ک نیس

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره خیلی دختر دوستن 

پ همون بچه هم بودم شک نکن به دخترش بیشتر توجه میکرده تا به پسرش 

شوهرتم الان ناخواسته دلش صاف نمیشه و تلافی میکنه 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

همیشه بچه‌ی دختر عزیز تره دیدم ک میگم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2742

ولش کن بابا ب جهنم 

مادرشوهرت همه توجه هاشو میکنه دیگه

خواهرشوهرت چی؟ ب بچتون توجه داره؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
همسرم حتی قبول نداره که فرق میزاره

بهش بگو زورت به یه بچه بی گناه میرسه؟ با رفتار مادربزرگش اگه مشکل داره خودش مستقیم بره ب اون بگه !

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

سری که درد نمیکنه رو دسمال نبند 

اوکی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خب اونجوری میگن حسودن

خب شوهرت حق داره

تقصیر مادرشوهرته

اتفاقا شوهرت داره واسه بچه ی خودش ارزش قائل میشه 

شوهر منم جوری رفتار کرده که کسی نتونه به پسرم بی احترامی کنه ولی من باهاش موافقم

خب اونجوری میگن حسودن

حساس نیاش و حرف های احتمالی خانواده همسرت برات مهم نباشه 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
دلیلش چیه که مادر شوهر شما نوه دختریشو بیشتر از نوه پسریش دوست داره ؟؟خون اون رنگین تره؟؟ خجالت نمی‌ ...

دیگه دخترم داره دو سالش میشه و من پذیرفتم ناراحت نمیشم غصه هامو قبلا خوردم

2706