2733
2739
عنوان

همسرم خواهرزادش رو محل نمیده من خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 37 پست
دیگه دخترم داره دو سالش میشه و من پذیرفتم ناراحت نمیشم غصه هامو قبلا خوردم

خانواده شوهر من الان یک ساله بچه منو ندیدن اصلا براشون مهم نیست. منم اصلا برام مهم نیست اون کسی که ضرر می‌کنه من نیستم اونان. انقد بچسبه به دختراش تا بمیره. والا بخدا 

خانواده شوهر من الان یک ساله بچه منو ندیدن اصلا براشون مهم نیست. منم اصلا برام مهم نیست اون کسی که ض ...

مادرشوهر منم خونه من نمیاد تا من بچمو نبرم اگه ده سال هم نبینه دلتنگ نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر منم خونه من نمیاد تا من بچمو نبرم اگه ده سال هم نبینه دلتنگ نمیشه

حیف اینا که اسم مادربزرگ بزاری روشون. لیاقت نوه داشتن ندارن. فک کن به شوهرم یک بار گفتن عکس بفرست منم گفتم حاضر نیستن بگن بیارش اینجا یا خودشون بیان حق نداری بفرستی اینا بی لیاقتن. دیگه از همون موقع اصلا خبرش هم نمیگیرن. 

2731
اره اون با بچم خوبه

خب پس بگو بخاطر رفتار مامانت، با خواهرزادت اینجور نکن چون اون هوای بچمونو داره

دیدی هم گوش نمیده مهم نباشه برات تو محبت کن ب اندازه

اخه ی چیزم هس فردا پس فردا بچه ها بزرگ. میشن اونوقت اون میشه گل سر سبد خانواده و بچه های شما ناچارا تحقیر میشن و کمتر دیده میشن

انقد دیدم ک

پس خوبه برای بچت ارزش زیاد قائله

این نشون میده رو بچتون حساسید

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
الانش هم گل سر سبد شده وقتی اون هست هیچکس به چش نمیاد

اانقد بدم میاد فامیل ماهم پره از اینا کافیه یکی تو چشم بزرگ خانواده باشه دیگه تمومه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740