2737
2739
عنوان

اعصابم بشدت خورده از دیشب نخوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 24 پست

چون شما خیلی حساس هستید اینطور فک میکنید و چون حستس بودید روی این موصوع اون زمان براش جالب بوده که رفتی پیشش. اونم بدون منظور اینو گفته

صبر داشته باش و به خدا اعتماد کن گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین ها برسی
منظورش از خروس جنگی اینه ک باهم نمیساختین  اصلا ب معنیش فکر نکرده

ممکنه. خودشم گفت ‌.،..اگه هر کس دیگه ای جز این زنه بود برام مهم نبود.ولی حس بدی  بهش دارم‌..زن بی‌شعور چند وقت پیش هم بمن گفت دلم براتون تنگ شده خواستم برم سرکار شوهرت‌‌..ولی من احمق فراموشی دارم‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه. خودشم گفت ‌.،..اگه هر کس دیگه ای جز این زنه بود برام مهم نبود.ولی حس بدی  بهش دارم‌..زن ...

درکت میکنم ولی ایا اون بیشعور ارزش اعصاب خوردی تورو داره؟ اصلا

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728
نه خب....دست خودم نیست واقعا....

چرا دیگ الان بخواب خیلی وقته نخوابیدی اعصابت بهم ریخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
مرسی از وقتت

قربونت❤ ناراحت نباش درست میشه همچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وآقا حساسم..از خودمم خستم میشه...ولی چیکار کنم...

اروم باش رو خودت تمرکز کن باور کن یسری چیزا ارزش فکر کردن نداره

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘