2737
2739
شما فامیلیت چیه؟؟؟یادم باید یه نمره کله گنده برات لحاظ کنم😂

نه خانوم معلم خیلی ممنون تو کلاس معروف میشم به پاچه خوار میگن با پاچه خواری نمره گرفته😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مردم عوضی شدن بابا.منم با همسایه هام درگیرم همیشه،اصلا فکر نکن بهش

میدونی چیه اونا سن پدر و مادر من رو دارن و نمیتونن زندگی یه جوون رو درک کنند که یه خانواده جوان چه دغدغه هایی دارن. به بابام میگفتم اگه بچه دار شم دوباره که نوزاد متوجه شب و روز نیست صدای اونو می‌خوان چه طور تحمل کنن

کوچولوعن؟😍

اره یکیش ۳سالشه یکیش۸ماهش 

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2740
خدانکنه میشه واسم دعا کنین فقط بخاطر بچم قوی بودم و موندم ولی خیلی خستم 

الهی خدا ارامش بده.

بزن نصفش کن کره خر رو.فک کردن دخترای مردم صبر ایوب دارن؟؟؟یا مارو زاییدن اینارو تحمل کنیم؟!

اره بابا

اما خب اخه ضرر داره🙁🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
میدونی چیه اونا سن پدر و مادر من رو دارن و نمیتونن زندگی یه جوون رو درک کنند که یه خانواده جوان چه د ...

والا الان سنشون بالاست،قبلا همسن شما بودن دیدن بچه صدا داره دیگه...مگه خانه سالمندانه ! ول کن راحت زندگیتو بکن هرکی ناراحته بره تیمارستان

خواستم بهت صفر بدم ولی😂😂

عه چرا مگه چیکار کردم😅😂😂😂

2706