2737
2734

خیلی میشنوم طرف میگه زن من باید پا به پام کار کنه، بعد خودش تو خونه دست ب هیچی نمیزنه

یا هی از زنشون پول میگیرن

یا همش توقع دارن خانما بیرون حساب کنن

پول سفر بدن

من نمیگم برابری بده ولی دیگه یه عده از اونور افتادن

دوست بیچارم چند وقت رفت سرکار دیگه نرفت گفتم پس چرا نمیری گفت والا هرچی کار میکنم به بهانه های مختلف میگیره منم دیدم وقتی میرم با وقتی که نمیرم وضعم همونه یه لباس نشد بخرم گفتم بشینم خونه لااقل خسته نشم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
موافقم... متاسفانه اومدیم از برابری استفاده کنیم باز مردا سرمون کلاه گذاشتن

اره اصلا اینا تو ایران جواب نیس انگار

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

استقلال مالي نباشه برابري معني نداره وقتي ميگيم برابري يعني حتي برابري درتصميمگيري ،من حتي فيشاي حقوقمم نگاه نميكنم حسابمون مشتركه اما هرچيم بخوام خرج ميكنم چون درامد خودمو دارم 

2728

دقیقا همینطوره ، من از وقتی نمی‌رم سرکار تازه زنیت هام پدیدار شده ، قبلاً جرات داشتم بگم چیزی می‌خوام مگه؟

اسمش استقلال باطنش صااااف شدنه صبح و سرد و گرما و پریود برو و بیا و کل کل با هر کس و ناکس و اضطراب و....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
استقلال مالي نباشه برابري معني نداره وقتي ميگيم برابري يعني حتي برابري درتصميمگيري ،من حتي فيشاي حقو ...

دقیقا خداروشکر همسر شما جنتلمنه

بخدا بیشتر مردای ایرانی اصلا اینا رو نمیفهمن از هرچیزی به نفع خودشون استفاده میکنن

2740

مردای ایرانی پر توقع و پررو هسن

من همیشه میگفتم مهریه نمیخوام

شروط ضمن عقد میگیرم

همه چی مساوی باشه

کار کنیم و حساب مشترک داشته باشیم و ماهانه به نسبت درآمد یه مقداری بریزیم به حساب و ازش خرج کنیم

ولی فهمیدم این کارا حداقل رو مردای ایرانی جواب نمیده

اینا همه چیو باهم میخوان

مهریه نخوای.کار کنی 

بچه بیاری پشت هم

پولت رو تو خونه خرج کنی و دونگ بدی

نوبت خودشون که میشه تو کارای خونه یا بچه داری از زیرش در میرن

بعدم جو درست میکنن که دخترا پول پرست و پر توقع هستن و با مهریه میخوان کاسبی کنن

به صبح می‌رسد این روزگار دائم شب✨🩵
دقیقا همینطوره ، من از وقتی نمی‌رم سرکار تازه زنیت هام پدیدار شده ، قبلاً جرات داشتم بگم چیزی می‌خوا ...

من هرچی زن اطرافم هست میرن سرکارهمش غر میزنن ولی یه عده بخاطر پولش می مونن ی عده مجبورن می مونن

من خودم استقلال دوست دارم سرکارم رفتم ولی جدا خونه چیز دیگس

برم هم همسرم اینکارو کنه نمیرم دیگه

مردا تنبل شدن

کار میکنم برای خودم و ربطی زیادی به شوهرم نداره. میل خودم بوده و پول هام رو هم نمی گیره. خودم با میل خودم پولم رو به خرج خانواده و بچه هام میدم.

زندگی خانه داری برای من پیشرفت و آینده ای نداشت.

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)
والا من عمرا با پسری که بهم بگه برو سرکار ازدواج کنم😑😑😑😑😑😑😑😑پسرم اینقدر بی غیرت😑😑😑

بخدا مردای ایرانی خیلی پر توقعن خیلییییی

خیلی حس بدیه کم استرس داریم استرس کاار بیرونم اضافه شده اه

ول کن بابا خودش بره اگه قدرتو نمیدونه

من خیلی موافقم زن بره 

کمک کنه

با دل خوش خرج کنه 

اما با خواست خودش

اینکه من بیام خودم برای خونه خرید کنم یا تو قسطا کمک کنم با اینکه همسرم بهم بگه خیلی متفاوته

مردای ایرانی پر توقع و پررو هسن من همیشه میگفتم مهریه نمیخوام شروط ضمن عقد میگیرم همه چی مساوی با ...

ااره دقیقا اینا به مردای ایرانی نمیخوره

چون خیلی پر توقع هستن 

نمیگم همشون ولی بیشترشون هستن

ی زن میخوان همه چیز تموم بعد خودشون شبیه اینه یغل پیکانن

ول کن بابا خودش بره اگه قدرتو نمیدونه من خیلی موافقم زن بره  کمک کنه با دل خوش خرج کنه  ...

میدونی من الان حس ناکافی بودن دارم... احساس کمبود 

یجوری شده همش حس میکنم شغل نداشته باشم خیلی بی ارزشم اه

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁
2706