2737
2739
عنوان

مامانم دل شوهرمو میشکنه

165 بازدید | 8 پست

یه جا میشینیم بگیم بخندیم مثلا شوهرم شوخی میکنه میگه شوهر کن یهو زود مامانم میپره ن نمیخوایم  تا پسر پولدار پیدا نکنه نمیخوایم شوهر کنه  تن تن بدون وقفه میگه  همش حرف میپرونه والا وضع خودسون افتضاحه ها انقد تابلو حرف بارش میکنه شوهرمم کاملا میفهمه  ولی چیزی نمیگه از خرف زدنش پشیمون میشه    منم مامان یجوری میگی انگار وضع ما توپه  یکی پولدار باید بگیره میگه پس  شوهر نکنه خواهرت بهتره تا با ادم بی دول ازدواج کنه دلم براشوهرم سوخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اگه خودت شوهرتون دوست داری پ قبولش داری اول که بحث ازدواج هوارتا رو پیش نکش. دوم وقتی میگه پولدار بگو که چیزای دیگه هم مهمه مث اخلاق و علاقه و ...بعدم مامانت از شوهرت ناراضی. تابلوئه داره میکوبش. رفت و آمد با مامانت کم کن . به شوهرت هم بگو دلیل انتخابش چی بوده . 

دفعه بعدی ک دعوت بودید بگو نمیایم چون شوهرم رو ناراحت میکنی،به شوهرتم بگو من بخاطر تو یکم رفتوآمدم رو کم میکنم چون غرورت واسم با ارزشه.تعارف داری مگه با مامانت!؟

تو الان خانوادت همسرته باید ازش مراقبت کنی.اگه برعوس بود و مادرشوهرت میگفت ما عروسی میخوایم ک مثل مدل ها باشه تو انتظار طرفداری از شوهدت نداشتی؟

2738
کجا دول نوشتم بقول تو موضوع تاپیکم چیز دیگس اینا جیز دیگرو سوژه کردن

فقط اینو بگم ک شما جلوی ک تو تیم مادرت نمیری و طرفداری از شوهرت میکنی بعضی از خانوما با مادرشون همراهی میکنن و خودشونو از چشم میندازن 

من اگه بودم تو تنهای میگفتم مامان بس کن لطفا