2733
2739

کهیر فقط باید از تنت بره بیرون 

من دوماه بیچاره شدم از کهیر فکسوفنادین چند تا آمپول مونته لوکاست و هیدروکسی زین همه رو خوردم اما بی اثر 

سردیجات زیاد بخور 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چشم گلم مال من مزمن یک ساله درگیرم

خب اون بهت اثر نداره برو تست آلرژی بده ببین به چی آلرژی داری اونو نخور 

چه طوری یک سال تحمل کردی 

من دوماه داشتم نابود شدم تمام بدنم خون میومد از خارش 

ببند خودتو به کاسنی و شاطره و خاکشیر 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
خب اون بهت اثر نداره برو تست آلرژی بده ببین به چی آلرژی داری اونو نخور  چه طوری یک سال تحمل کر ...

دکتر رفتم . مال منم وحشتناک بود فعلا با آمپول  و سیتریزن و قبلا خوردن کوروتون کنترل کردم اما بازم کامل از بین نرفته

2740
میدونه درمان کنه؟ این خوبه یا سیتریزن

برای من که سیتریزن اصلاً اثر ندارن هیدروکسی زین هم اثر نداره ، لوراتادین فقط یک هفته تأثیر داشت، کتوتیفن فقط یک ماه تأثیر داشت 

اینم بگما من کتوتیفن رو اولین بار از عراق خریدم خیلی‌ تأثیر داشت حتی بیشتر از فکسوفنادین تازه خواب آور هم نبود همچین که تموم شد از اینجا خریدم تأثیر نداشت هیچ دو روز هم به خواب میری انقدر خواب آوره

2706