2733
2734
عنوان

اکسم پیام داده پرام ریخته

199 بازدید | 10 پست

البته نمیشه گفت اکسم 

منو دوستپسرم باهم درگیر بودیم و خلاصه از اخرای بهمن 

قرار شد همو ببینیم حرف بزنیم ولی یا من نبودم یا اون نبود دیگه همینطوری گذشت و سرد شدیم و منم دیدم اون رفتاراش یجوریه پیشو نگرفتم دیگه ولی خودش رپلی میزد پیام میدادو اینا من سرد برخورد میکردم

خلاشه گذشت تا عید و تولدم بهم تبریک گفت ولی من فقط یه مرسی ساده گفتم

همیشه هم چکم میکرد و هواسش بود الان دوهفتم هست استوری نزاشتم دیدم ساعت ۳ پیام داده سلام خوبی ؟چطوری؟خبری ازت نیست کجایی؟

انقدر هول کردم که نمیدونستم چی جوابشو بدم تا الانم ندادم دیگه گزاشتم صبح بدم

نمیدونم عادی رفتار کنم جوری ک انگار اهمیتی نداشته نبودنش یا ناراحتیمو اعصبانیتمو نشون بدم و قاطع حرف بزنم باهاش تکلیفمم مشخص بشه اخه نمیدونم بحثم چطور باز کنم،مامانم میگفت عادی رفتار میکردی اگر گقت بیا ببینمت پیرفتی بیرون حرفاتو میزدی حالا موندم

یا بگممرسی تو خوبی؟

در جواب خبری ازت نیستم. بگم خبرا بیشتر دست شماست و من باید همچین چیزی بهت بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستش دارم،میگم اگر درست بشه شاید یه شانس دیگم بهش بدم از یه طرفم ناراحتم 

نه شورش در بیار نه انقدر سرد باش طرف بره اما زیاد میل نشون نده سرش گیج بره 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
نه شورش در بیار نه انقدر سرد باش طرف بره اما زیاد میل نشون نده سرش گیج بره 

خب الان در جواب پیامش چی بگم؟ فکر کن بعد از یک ماه تقریبا پیام داده خیلی هم مغروره🤦‍♀️از تولدم به اینور پیام ندادع بود

دوستش دارم،میگم اگر درست بشه شاید یه شانس دیگم بهش بدم از یه طرفم ناراحتم 

ناراحتیت رو نشون نده توی پیام بهش 

خیلی عادی جوابشو بده 

بگو درگیر کارام بودم ، حتی اگه هیچ کار خاصی هم نکردی یجوری نشون بده که انگار همش داشتی رو خودت کار میکردی 

مثلا بگو آره ممنونم خوبم تو چطوری؟

اره یکم درگیر برنامه های خودم بودم، چطور ؟

2738
ناراحتیت رو نشون نده توی پیام بهش  خیلی عادی جوابشو بده  بگو درگیر کارام بودم ، حتی اگه ...

الان جوابشو بدم ضایع نیست؟ بزارم صبح زود جواب بدم 

گرچه از ساعت ۳ جوابشو ندادم ولی خب حق داشتم😂

اره همون عادی رفتار میکنم اگر دیدم کشش پیدا کرد و گفت ببینیم همو ازین جور حرفا دیدمش حرفامو میزنم یا شاید بحث باز شد حرف زدیم

الان جوابشو بدم ضایع نیست؟ بزارم صبح زود جواب بدم  گرچه از ساعت ۳ جوابشو ندادم ولی خب حق داشتم ...

چرا چرا خیلی ضایع اس😂

اگه تلگرام پیام داده میخای سین کن که پاک نکنه 

یا اگه ام تا صبح پاک کرد باز یجوری جلوه کنه که انگار تو دیدی از قبل و جوابشو دادی الان واسش سند شده 

تو نگو بریم بیرون 

اگه خودش گفت قبول کن