2733
2739
عنوان

یادتونه تاپیک انتقامم؟ گفتم زنگ بزنه بهش میگم شماااااا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمار بانو جون

هرچي بي محلي كن محل بيشتري ميبيني

اين حرف خلاف روانشناسي و انسانيت و اخلاقه !!!!

ولي كاملن مبتني بر واقعيته

محل هاپو نذاري ب پسرا عاشقت ميشن در اكثر موارد

البته پسراي فقير و كارمند ماب استثنا هستن

اونا دنبال عاشقي و دختر با احساسن

ولي مدير عاملا و دكترا و پسر پولدارا دقيقن اينجورين!!!

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2731

خوش به حالت که انقد قوی  و با اراده ای و با عقلت تصمیم میگیری

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
خدایی غلط املایی ندارمااااا به سر هم نوشتن بیمزه غلط گرفتی؟    

میشی ۱۷😀😀😀😀

ولی مطمئن باش زنگ میزنه و مهم تر از همه اینکه تو دوباره جوابشو میدی این ــــــــــــــــــــــــــــ این 💏

مینا قری هستم
2740
میشی ۱۷😀😀😀😀 ولی مطمئن باش زنگ میزنه و مهم تر از همه اینکه تو دوباره جوابشو میدی این ـــــ ...

خیلی باحالی..منم میخواستم اینو بگم..که دیدم ماشاله استارتر خیلی داناست..کسی که بتونه یه تایمی از رابطرو کنسل کنه بره دنبال عشق و حالش باز ازو نور خسته شه بیا سراغ اینور اون آدم ارزش موندن نداره

آرزو دارم که دل جایی گرفتارت کند/با رقیب تندخویی همسرو یارت کند/یک شبی آید به خوابت بعد چندین انتظار/دل تپیدن های شوق از خواب بیدارت کند
😂😂😂😂😂

اذون که درسته بابا..فقط گفتاری نوشته..اذان..اذون

سلام. من قضیه ی شما رو نمی دونم‌ چی بوده ولی من یه بنده خدایی رو دوست داشتم تیریپمونم ازدواج بود. دو سال با هم نامزد بودیم بعد خانواده ش اومدن واسه من کلاس گذاشتن خلاصه خیلی مفصله نذاشتن ما ازدواج کنیم. خودشم از بس خانواده ش تو گوشش خوندن واسه من پر رو شده بود و خلاصه تموم کرد رابطه رو. من خیلی عذاب کشیدم چون واقعا از نظر عاطفی وابسته شده بودم و دوستش داشتم ولی یکبار واسه همیشه به خودم قول دادم از فکرش بیام بیرون و به حضرت زهرا متوسل شدم. واقعا خدا کمکم کرد و از فکرش اومدم بیرون. یکسال بعدم سال ۸۹ با یه پسر فوق العاده جنتلمن و عالی ازدواج کردم الانم دو تا بچه دارم. الان وقتی به اون روزا فکر می کنم واقعا از حماقت و خنگول بازی خودم تعجب می کنم. و خوشحالم که خوشبختی و زندگی امروزم رو داشتم با حماقت خراب می کردم

وقتی می خندی،عشق ساده ترین اتفاقیست که می افتد؛
سلام. من قضیه ی شما رو نمی دونم‌ چی بوده ولی من یه بنده خدایی رو دوست داشتم تیریپمونم ازدواج بود. دو ...

یه سوال..پسر جنتلمن چه شکلیه؟؟؟؟عکیشو بزار ببزنیم

مینا من یه وقتا پیشگوییام خوبه.

همیشه حسم میگه خدا یه پسر شیطون بهت میده...حالا میبینی

معمار بانو جون هرچي بي محلي كن محل بيشتري ميبيني اين حرف خلاف روانشناسي و انسانيت و اخلاقه !!!! ...

منم واقعا دلم نمیخواس باهاش اینجوری برخورد کنم ولی دیگه خودش دوستیمون رو خراب کردلازم بود یکبارم شده یاداوری کنم همیشه هم اینجوری نمیمونه  

پسری که اصلا دوسش ندارم رو برام راحته بی محلی کنم  اما اگه خوشم بیاد ازش اونوقته که بی محلی کنم خودمم عذاب میکشم..

واقعا حرفت درسته یکی که با توجه به مدرکش باید سطح شعور و درکش بیشتر باشه اما برعکسه محبت رو با محبت جواب نمیده انسانیت رو با انسانیت ج نمیده   

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !
مینا من یه وقتا پیشگوییام خوبه. همیشه حسم میگه خدا یه پسر شیطون بهت میده...حالا میبینی

خدا از دهنت بشنوه عزیزم . البته واسم فرقی نمیکنه . فقط خدا بهم ی نی نی سالم بده کافیه

مینا قری هستم
2706