2733
2734
عنوان

عینکیا همیشه عینک میزنید؟

184 بازدید | 26 پست

من سه سال و خورده ای یکسره دارم عینک میزنم نمره چشام حس میکنم بهتر شده ولی زشتم میکنه🫠

اگه نزنمم که یه مشکل دیگه 

عمل که فعلا شرایطشو ندارم انجام بدم

روانشناسی🦋

من الان تجویز عینک‌ نرفتم چشمام ضعیفه، اگ بگیرم فقط واسه مطالعه و ... میزنم،توحالت عادی نه 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

بله بیست ساله

ولی پنیک دارم ۶سالی میشه الان ک دارو میخورم دیدم مختل شده نمیدونم چکار کنم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

منم خسته شدم از عینک فقط منتظرم ۲۵ سالم بشه برم عمل کنمممم

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
من خیلی با عینکم حال میکنم نمیدونم میخوام عمل کنم یا نه الباه خب فعلا که وقتشو ندارم 

منم اولش حس خوبی داشتم ولی میبینم همه حتی مامانم میگه نزن زشتت میکنه 😕

روانشناسی🦋
2706