2733
2734

تاپیک قبلیم یه ماه پیش بود   بعد یه ماه زنگ زده موقع اذون! گوشیمم سایلنت بود تا اومدم بزنم به شارج یهو یه اسم اومد روی گوشیم ؛.. می بخشمت؛.. خودمم شوک شدم گفتم واااا این کیه یادم رفته بود خودم اسمشو تغییر داده بودم به می بخشمت ..لبخند به لبم اومد!!!   خوشحال بودم زنگ زده بود! خاک تو سرم   بعد یهویی یه حس انزجار اومد سراغم که جوابشو بده و بگو شماااااااااا  

من:بله؟(با لحن ادمی که واقعا شماره برام ناشناسه)

-علو ؟سلام(با حالت مشنگی)

-بفرمایین؟(جدی طور )

-شما؟( اون به من میگه شما   .عجب پرووووویی) 

-منم بلافاصله گفتم شمااا نمی شناسمتون 

-خندید گفت شما؟(با حالت بیشتر مشنگی )

-بعد سکوووووووت چند دقیقه (مونده بودم قطع کنم یا نه اصن هیچی به ذهنم نمیرسید   

- اخر گفتم بفرمااااایین

-گفت زنگ زدم بببینم زنده ای (احوال پرسیشو ببین توروخدا مغرور )

-من کلا زنده ام!

-زنگ زدم حالتو بپرسم 

- مگه تو دکتری (کلا قاط زده بودم نمیفهمیدم چی میگفتم اخه دکترم هس )

- خنده اش گرفت منم ریز خندیدم دوباره جدی تر شدم گفتم میگم که نمی شناسمتون

بعد گفت من عزرائیلم (لوس بیمزه میخواسته مثلا سر شوخی رو باز کنه )

جوابشو ندادم بعد صدای اذون میومد از تیوی (میدونه من روزه میگیرماااا ببین چه وقت زنگ زده )

گفت صدای اهنگه ؟

من:نه صدای اذونه 

گفت قربان شما(طفلک دید جوابشو نمیدم خودشم از عکس العمل من کپ کرده فکر نمیکرد اینطوری جوابشو بدم یهویی گفت قربان شما 

منم سریع گفتم خدافظ قطع کردم 

بعد دیگه رو ابرااااا بودم چون یبارم که شده مشت محکمی بر دهان استکبار خونخوار جهانخوار زدم! (حالا نه به این شدت هاااا)از اوج شادی رفتم به مامانم میگم لذتی که در انتقام هست در بخشش نیس   مامانم گفت افرین به تو   

البته بگم الان دیگه بخشیدمش ..میدونمم دیگه امکان نداره ز بزنه(چون خیلی بدش میاد اگه احساس کنه شماره اش پاک شده یا اینطوری جوابشو بدم ) ..منم که عمرا بزنم 

تموم شد واقعنی 

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

تموم نشد

زنگ میزنید به هم دوباره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرت بود یا دوس پسرت? در هر صورت خوب کردی۰ منم هروقت دعوامون میشه همیجوری جوابشو میدم انگار مزاحمه۰ جیگرم حال میادد  

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2740
تموم نشد زنگ میزنید به هم دوباره

نه زنگ نمیزنیم 

درسته که صادقانه حسمو نوشتم ولی واقعا به درد هم نمیخوریم و اخرین بار خودش بود که خبری ازش نشد و من این کارشو بی ادبی میدونم ..هر وقت دلش میخواد بهم زنگ میزنه! منم همیشه جوابشو خوب دادم تلخی نکردم ولی دیگه بسه نمیتونم به روی خودم نیارم که باعث ناراحتیم میشه !

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !