2737
2734

سلام دوستان دکترم برام دوتا امپولhcgنوشت

امروز۱۳سیکلم بود ازاد نکرده بودم ولی باز عصرش کیت زدم مثبت شد و گفت دیگه امپول نیازی نیست بزنم...

دوستان اگه الان امپول بزنم مشکلی پیش میاد؟؟

اخه توی تاپیکای قبل خوندم میگن به احتمال صد درصد با امپول باردار میشی

ممنون میشم جواب بدین

یعنی درد تخمدان نداشتی من شب که امپول ازغدسازی زدم ۶ صبح با درد شدید تخمدان هام بیدار شدم چون ازاد کرده بودم رفتم پیش دکتر سونو کرد گفت چند تا فولیکول بالغ داری گفت ای وی اف کنم یا برنامه رابطه بدم که من مورد دوم رو انتخاب کردم و به صورت طبیعی باردار شدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یعنی درد تخمدان نداشتی من شب که امپول ازغدسازی زدم ۶ صبح با درد شدید تخمدان هام بیدار شدم چون ازاد ک ...

همون ماه ک آمپول زدی باردار شدی؟

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
2742
اونی که گفتی نمیدونم ولی من یه آمپول آزادسازی زدم الان سه قلو دونیم ساله دارم این امپول ها احتمال چن ...

من امشب اقدام کردم میتونم فردا امپول بزنم؟🥺

یا نه دیگه جنین تشکیل میشه و امپول فایده ای نداره

اونی که گفتی نمیدونم ولی من یه آمپول آزادسازی زدم الان سه قلو دونیم ساله دارم این امپول ها احتمال چن ...

ای جانم الهی که زنده باشن عزیزدلم خیلی خوشحال شدم براتون سایه شما و پدرشونم بالای سرشون باشه

یعنی درد تخمدان نداشتی من شب که امپول ازغدسازی زدم ۶ صبح با درد شدید تخمدان هام بیدار شدم چون ازاد ک ...

من کیتم ظهر منفی بود عصر رفتم دکتر امپول نوشت گفت شب اول کیت بزار بعد امپول بزن شب کیت گذاشتم مثبت بود گفت امپول نزن و اقدام کن

2738
ببخشید یه چیزی برام سوال شده برج ۱۰ دنبال جدا شدن بودی الان دنبال بچه آوردن؟؟؟ یه کم زود نیست این ت ...

عزیزم فکر نمیکنم این تاپیک ربطی به تاپیک های قبل داشته باشه و اینکه همسرم از خانوادش جدا شده خونه جدا گرفتیم بااونا رفت و امد نداریم دیگه خیلی هم خوب شده و تعهد محضری گرفتم ازش

عزیزم فکر نمیکنم این تاپیک ربطی به تاپیک های قبل داشته باشه و اینکه همسرم از خانوادش جدا شده خونه جد ...

به سلامتی مبارکه

اینقدر والا امشب ناله شنیدم تو سایت که بچه داریم نمیتونیم جدا شیم انگار این همه زن متاهل سر خونه زندگیشون منم 🙂

به سلامتی مبارکه اینقدر والا امشب ناله شنیدم تو سایت که بچه داریم نمیتونیم جدا شیم انگار این ...

ای جان الهی😂😂

بخدا نصف مشکلات خانواده شوهر هستن با دخالت های بیجا زندگیو به زهرت میکنن شما ازدواج نکردی؟

ای جان الهی😂😂 بخدا نصف مشکلات خانواده شوهر هستن با دخالت های بیجا زندگیو به زهرت میکنن شما ازدواج ...

چرا منم متاهلم عقدم

ما هم کم مشکلات داریم ولی خدایی کم کم دارم میترسم از شروع زندگی 

چرا منم متاهلم عقدم ما هم کم مشکلات داریم ولی خدایی کم کم دارم میترسم از شروع زندگی 

نه عزیزم اصلا نترس توکل کن به خدا چند سالتونه البته اگه مشکلی نیست فضولی نکنم😁

2706