2733
2739
عنوان

مامانایی که باامپول باردار شدن بیان لطفا🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 20 پست
۲۵ گلم

نه عزیزم اصلا نگران نباش فقط شما اشتباه منو نکن و با خانواده همسرت خودمونی نشو رسمی بمون چون خودمونی شدن بی احترامی میاره و کم کم روشون بهت باز و توی همه چیز دخالت میکنن اونوقت خدایی نکرده توی زندگیت مشکل بوجود میاد خدایی نکرده

نه عزیزم اصلا نگران نباش فقط شما اشتباه منو نکن و با خانواده همسرت خودمونی نشو رسمی بمون چون خودمونی ...

کاملا موافقم منم از الان دارم مدیریت میکنم و هفته ای یه بار بیشتر نمیرم که نه حرفی زیاد زده باشه نه حدیثی باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا موافقم منم از الان دارم مدیریت میکنم و هفته ای یه بار بیشتر نمیرم که نه حرفی زیاد زده باشه نه ...

بهترین کارو میکنی من قصد دخالت و فضولی ندارم ولی تجربمو با شما درمیون گذاشتم که بلاهایی که سر من اومد دیگه سر کسی نیاد من خواهر نداشتم راهنماییم کنه متاسفانه

بهترین کارو میکنی من قصد دخالت و فضولی ندارم ولی تجربمو با شما درمیون گذاشتم که بلاهایی که سر من اوم ...

ان شالله از الان به بعد شاد ترین زندگی رو تجربه کنی 

اگر باعث سو تفاهم شد کامنتم ببخش گلم ❤️

2731
ان شالله از الان به بعد شاد ترین زندگی رو تجربه کنی  اگر باعث سو تفاهم شد کامنتم ببخش گلم ❤️

نه عزیزدلم شما ببخشید انشاالله خوشبخت بشین شماهم کنار همسرتون بهترین زندگیو داشته باشین❤️🌹