2737
2739
عنوان

اگه ی بچه هاری بگیره اولش علائمی داره؟دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دکتر تو همایش شنیدم  چون خیلیها چندوروز ک میگذره میگن اوکی ،میزی نشد  اما ویروسش ت ...

علائمش مشخص میشه سریع 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731
ن قشنگ تپل بود گاز هم نگرفت همون خالمم  میگه ۲۰ نفر دنبالش بودن بعد وایستاده پسر تورو لیس بزنه؟ ...

😍

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
از همون اول علایم‌ داره؟ دارم دیوونه میشم بهداشت گفت جیزی نیست من ولی راحت نمیشه فکرم  ی ذره خو ...

فقط به ذهنم روانشناس رفتن میرسه با این وضع موجود😓 به نظرم روان شما خیلی آسیب دیده . و در نهایت اگه دلتون طاقت نمیاره قبل از روانشناس یک نوبت پزشک متخصص اطفال هم بگیرید تا پسرتون رو از هر نظر معاینه و چکاپ کنه و خیالتون راحت بشه

📒📗📚✏️✒️🔍
خدایی خیلی دل گنده‌ای فردا بچه رو ببر دکتر بعدشم گاز سگ مگه الکیه جاش میمونه صددرصد گاز نگرفته حتی ...

عشقم ولش نکردم از صبح ۲۰ بار فقط هی کفش پاش کردم با بچه ها توپ بازی می‌کرد پیشش بودم پسر بزرگم آب خواست تا بیارم اینجور شد

2740
عشقم ولش نکردم از صبح ۲۰ بار فقط هی کفش پاش کردم با بچه ها توپ بازی می‌کرد پیشش بودم پسر بزرگم آب خو ...

الهی بمیرم بچه کوچیکه گناه داره 

ازت خواهش میکنم فردا ببرش دکتر یا به اشت محل بذار یه معاینه بکنن خیالمون راحت بشه