2737
2739

بچم ۱۸ ماهس باغ دعوت بودیم داشت با بچه ها بازی میکرد ديدم  صدای جیغ میاد دویدم بیرون ديدم در باز بوده ی سگ اومده تو دیده جمعیت زیاده هول شده وحشی شده یا شایدم هاری داشته ک هی می‌پرید اینور اونور ماهم خیلی بودیم

من ک رفتم بیرون ديدم داره دور پسرم میگرده پسرمم  عین خیالش نیست نشسته بازی میکنه اینی ک تعریف میکنم ۳۰ ثانیه هم نشد کلا

حالا من داخل بودم میترسم بچه رو لیس زده باشه

دست پسرمم از قبل خراش اینا داشت میترسم هاری بگیره یا ممکنه گاز گرفته  باشه  بچم گریه نکنه  اصلا؟چون خیلی سرتق و اصلا گریه نمیکنه 

من وسواس فکری‌  دارم چند روزه کابوس شده‌  زندگیم 

خالم میگه اون سگ آنقدر هول بود از دست ما ک جیغ ميزديم  اصلا وقت نکرد ی جا  وایسه  چ برسه ب لیس زدن

بنظرتون ببرم واکسن هاری بزنم ضرر نداره تو این سن؟

چند روز ؟

خیالت راحت هیچی نیست 

وگرنه به چند روز نمیکشید ...

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببر دکتر ولی اگه گاز نگرفته چیزی نمیشه ان شاالله

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2742

اولیهٔ  عبارت‌اند از سرفه، خستگی، تب، سردرد، بدن درد، سوزش در محل گازگرفتگی، کاهش اشتها، احساس تهوع، درد عضلانی و گلودرد. همچنین فرد مبتلا در طول این دوره ممکن است به صدا و نور بسیار حساس شود. پس از بروز این ، بهبودی فرد مبتلا ممکن نیست.

2740

با لیس زدن هاری نمیاد 

مث این مبمونه با بوس حامله شی🤣 

بعدشم سگ چیزی نیس گاز بگیرع بچه واکنشی نشون نده به هرحال سگه میترسع

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

ببر درمانگاه چک میکنن نیاز باشه واکسن میزنن نگران نباش ، امان از سگ ها 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706