2737
2739

من امتحان دارم ۸ صبح عربی

نرم صفر میشم ولی نمیخوام برم هیچی نخوندم

چی کنم بنظرتون ۱ درس بخونم بخوابم؟

دوروز بعد کنکور اخههههه

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

واقعاً این آموزش پرورش رو درک نمیکنم!!! آخه دوروز بعد کنکور امتحان هماهنگ گذاشتن حالا شما خوبه عربی دارید 

دخترای من که دینی دارن

آخه درس عمومی که بچه ها از قبل عید لای کتابشو باز نکردن اصلا با عقل و منطق جور درنمیاد!!!

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    

یه ارائه خیلی مهم دارم‌چند روز دیگ که اصلا ب اش اماده نیستم

دقیقه نود برا این جور موقع هاست دیگ از الان بخون

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
حال ندارم خستم کنکور دادم کنکور

چاره ای نداری 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
2706