2733
2739
عنوان

اگ عمه عموهاتون بعد از پدرتون ارث بخوان چ برخوردی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 136 پست
خدا رحمتشون کنه عزیزم روحشون شاد چی بگم خیلی از آدما اینطوری شدن دیگه هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه

خدا عزیزاتو برات حفظ کنه

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پول بود واسه مامانم

گرفته؟

یک هشتمش 

اجرت المثل 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
خب اقدام قانونی که نکرده میتونید تو دادگاه بگید بخشیده

عزیزم تو دادگاه هزارتا بدبختی داره باید شاهد ببرن که ثابت بشه بخشیده به همین راحتی نیست

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2731
گرفته؟ یک هشتمش  اجرت المثل

آره همون اوایل ی خونه داشت بابام فروختیم دادیم...

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
ی عموم تیلیاردره ولی حتی اونم نبخشبد

می فهمم.‌ مادربزرگ من هم هشتاد و هشت سالش بود و بسیار پولدار، ولی ارث پسرش را گرفت. در حالیکه اون موقع ما چند تا بچه دانشجو و دانش آموز بودیم. نمی دونستیم غصه فوت ناگهانی پدرم را بخوریم یا استرسی که مادربزرگم با زنگ زدنش هر روز وارد می کرد...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
یک ششم یعنی ۶ هزار بدن به دختر محرم یک هزار میدن به والدین مرحوم

عزیزم چرا لقمه رو دور سرت می‌پیچونی؟ 

داییای من فوت شدن. یه مغازه شریکی داشتن. 3دونگ این 3دونگ اون. بعدش یادم اومد یک سوم پول کل مغازه رسید به پدربزرگ مادربزرگم. یک ششم از این دایی. یک ششم از اون دایی. به همین راحتی. 

2740

حقشون و میخوان و این گناه نیست

اگه اونا راضی نباشن گناه داره تو اون خونه باشید

میدونی چیه هرکسی نمیتونه بخشنده و با گذشت باشه

عزیزم.

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
به عموها و عمه ها نمیرسه وقتی شما باشید

چرامیرسه ولی جزءوراث اول نیستن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
می فهمم.‌ مادربزرگ من هم هشتاد و هشت سالش بود و بسیار پولدار، ولی ارث پسرش را گرفت. در حالیکه اون مو ...

خدایا.... من داداشمم فوت کرد سه سال پیش... قبل از چهلمش مادرم رفت امصا کرد و بخشید... ما ب پسر داداشم زنگ میزدیم زودتر بیا ببر مادرو تا خدایی نکرده دیر نشده... اونوقت مادربزرگ و عمو عمه هامون ۱۸۰ درجه متفاوت با خودمون...

به عموها و عمه ها نمیرسه وقتی شما باشید

پدرشون قبل مادربزرگ فوت شدن ، یک شیشه ارث پدرش به مادربزرگه می رسیده و الان بین ورثه تقسیم می شه

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706