2737
2739
عنوان

اگ عمه عموهاتون بعد از پدرتون ارث بخوان چ برخوردی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3915 بازدید | 136 پست
عزیزم طبق قانون ارث طبقه ی اول شامل پدر و مادر  فرزند و نوه و همسر میشه تا زمانی که این افرا ...

خب مادربزرگه زنده بوده در واقع ارثیکه به ایشون رسیده حالا بچه هاش میخوان چون خودش فوت کرد و فرصت نشده بگیره ولی در واقعا حقی بود که طبق قانون باید بهش میدادن حالا عمه و عمو اون ارثی که به مادربزرگه قرار بود برسه میخوان

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم طبق قانون ارث طبقه ی اول شامل پدر و مادر  فرزند و نوه و همسر میشه تا زمانی که این افرا ...

تاپیک دورغه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لا اله الا الله

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2731
خب مادربزرگه زنده بوده در واقع ارثیکه به ایشون رسیده حالا بچه هاش میخوان چون خودش فوت کرد و فرصت نشد ...

آره درسته ولی واقعا چندشه حق بچه های برادرت رو بخوری عععوووقققق

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

چون پدرش قبل از مادربزرگش فوت شده واز پدرش به مادربزرگش ارث رسیده حالا که مادربزرگش مرده ارثی که سهم مادربزرگ بوده به بقیه بچه های مادربزرگ  میرسه

نه عزیزم اینطور نیست

عزیزم  فقط خود سهم زن از اموال شوهر منظورم بود 

نه اون شرایطی که دوستمون گفتن

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
2740
چقددددد از این قانون بی معنی متنفرم. آقایی ک فوت کردن وقتی بچه داره یعنی وارث داره اون وقت مادره چرا ...

دقیقا 

ی بنده خدارو میشناسم ذره ذره با شوهرش کار کرد و مال اموال جمع کرد شوهر بیچارش فوت شد حالا خانواده شوهرش ریختن روسرخودشو بچهاش شکایت و دادگاه که ما ارثمون میخایم فکر میکردم هیشکی اینطوری نیست ولی میبینم خیلی پستو حقیر و مفت خورن

البته من اشتباه گفتم میشه یک ششم 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
اینم بخونن باز یه چرت و پرتی تحویل میدن

بیچاره ما زنها انقدر توی گوشمون گفتن مهریه رو کی داده کی گرفته کاش میشد الان بیان رو به روم بگم بفرمایید این خانوم مهریه شو باید از ارث شوهرش بگیره بقیشو بده به مادرشوهرش

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
می فهمم...جالبه مادر بزرگ من ارثش را گرفت و دو سال بعد فوت شد. سال آخر الزایمر گرفته بود و وضعیت بدی ...

مادربزرگ منم دقیقا دو سال بعدش فوت کرد و ب شدت مریض احوال شد... ای باباااااا

حالا اسی بی ادبیه ولی مگه چقدر پدرتون ارث داشتن که انقدر اینا دنبالشن

2706