2733
2739
عنوان

شوهری که معتاد مافیا شده

304 بازدید | 24 پست

سلام خانما همسر بنده شیش روز هفته سرکارشه ، یعنی نمیتونه نباشه 

ولی جمعه ها که تعطیله از ساعت نه بعد شام میزنه بیرون با دوستاش مافیابازی میکنن ، نمونش دیشب ساعت سه بود انگار رسید خونه 

بعد حالا من بیست چهاری خونم همین اخر هفته میگم لااقل منو ببر بیرون .....😑

خواستم بدونم شمام چنین دغدغه ایی داشتین ؟ حل شده ؟😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

براش برنامشو نصب کن تو گوشیش بازی کنه حداقل پیش خودت باشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738
خودت باهاش مافیا بازی کن 

دو نفری؟ 😂😂😂مگ میشه؟ 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
فقط نزار دیگه شبهای مافیا و پدرخوانده ببینه😂

ای کاش خونه باشه ببینه 

متاسفانه انقدر رفته بیرون با ادمای حرفه ایی نشسته بازی کردن کم مونده احضارش کنن پشت دوربین 

نه شوهر من خداروشکر اهل دویت ورفیق نیست اصلا، بعد کارش کلا خونه اس

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

اول بررسی کن واقعا داره مافیا میره اخه سه شببب😳 

البته منم معتادم

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
2706