2733
2739
عنوان

حاجت دارا بیاین ی ختم مجرررب

57 بازدید | 9 پست

من خیلیی زندگیم وحشتناک شده خواهرا 

مامانم شب و روزش گریه 

بابام فشار عصبی 

دعوا و مکافات همه چیز گره خورده 

میخوام ۱۲۴۰۰۰ صلوات رو امتحان کنم که خیلی حاجت گرفتن 

کیا هستن با هم بخونیم هر روز ؟ 

تاحالا هروقت شروع کردم ولش کردم

راستی دعایی هم بلدین برای رفع تنش در خانه بگین 

خیلیییی فشار رومه جوری که با ی اتفاق کوچیک میترکم

پاهام بی حسه همه نشونه های ام اس دارم با وجود اینکه ۱۸ سالمه تروخدا کمکم کنین اگه بلدین 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلت و دقیقا نفهمیدم بگو بتونم راهنمایی کنم...

عریزم خانوادم ریخته بهم 

مامان بابام دعوا دارن‌

مامانم همش به خاطر خاطرات گذشته گریه و شیون میکنه

همه چیز ریخته بهم 

منم امتحان نهایی دارم

کاش خدا کمکم کنه ...من توکل کردم بهش 

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
2742

ببین عزیزم مهمترین عامل نجات نماز اول وقته، یعنی جوری که بهش اهمیت بدی، برات دغدغه باشه که اول وقت حتما بخونی

و قران خوندن، شما حتی یک صفحه، یک آیه در روز بخونی عالیه و مداومت داشته باشی که هر روز بخونی 

این دوتا رو انجام بده با خلوص نیت و با عشق و علاقه نتیجه رو ببین

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
عزیزم اگر تونستی نماز شب بخون اگه سختته سه رکعت آخر رو بخون  واقعا آرامش میده

واقعا ؟

هرشب میشه ؟

عریزم خانوادم ریخته بهم  مامان بابام دعوا دارن‌ مامانم همش به خاطر خاطرات گذشته گریه و شیون م ...

عزیزم تا جایی که فهمیدم ختم سوره ذاریات خیلی به کارت میاد

برای متعادل شدن وضع زندگی

هرچقدر که خواستی در روز بخون....

او قندِ روزهای تلخ من است!🤎 .
ببین عزیزم مهمترین عامل نجات نماز اول وقته، یعنی جوری که بهش اهمیت بدی، برات دغدغه باشه که اول وقت ح ...

درسته ممنونم عزیزم 

خدا خیرتون بده

2740
عزیزم تا جایی که فهمیدم ختم سوره ذاریات خیلی به کارت میاد برای متعادل شدن وضع زندگی هرچقدر که خواس ...

مرسی خدا خیرتون بده ؟

درسته ممنونم عزیزم  خدا خیرتون بده

توی خونتون یه ظرف آب نمک درست کن 

مثلا یه کاسه، نمکش طبیعی باشه مثلا نمک دریاچه 

تا نصفه اب نمک درست کن بزار مثلا رو اپن آشپزخونه ای هالی جایی، بزار کامل آبش تبخیر بشه مثلا فرض کن یک ماه طول میکشه مثلا، بعد دیگه کامل خشک شد برش دار بشورش 

خوبه انرژی منفی های خونه رو میگیره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️