2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا کات🫠

آخه مدام با حرفاش به دلم استرس و اضطراب میندازه 

البته مقصر منم که مسایل شخصی خانوادکی رو واسش تعریف کردم

اما هر کسی دیگه بود بهم قوت قلب میداد امید میداد اما این همش استرس میده

میگم با پدرم خرفم شده میگه وای باهاش بحث نکن یه بلایی سرت نیاره ازت انتقام نگیره؟؟

دیگه از دست ترسوندناش خسته شدم😔

رک بهش میگم اخلاق باهات جور نیس بسلامت

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
آخه مدام با حرفاش به دلم استرس و اضطراب میندازه  البته مقصر منم که مسایل شخصی خانوادکی رو واسش ...

دوست مریضه در طولانی مدت تورم مثل خودش میکنه  من میگم بلاکش کن از همه جا اگه بی محلی کنی دوباره ی اتفاقی یا ی حرفی پیش میاد نزدیک و صمیمی میشین ولی جلو چشمت نباشه همچین اتفاقی نمی‌افته بلاک کن خلاص کن خودتو 

با بی محلی  چون باعث میشه کم کم دوستتم ازت دلسر بشه و رابطه ی دوستستون کم رنگ بشه ولی یهویی ب ...

دعوا یهویی نشده میدونی چیه؟ شاید سالهاس داره با حرفاش بهم استرس و اضطراب میده. یکی دو بار بلاک کردن اما از ترس تنهایی دوباره از بلاک برآوردم و نفهمید. اما هیج وقت بهم قوت فمقلب و امید نداده حرفای مثبتم نمیزنه همش استرس میده

مثلا میگم با پدرم حرفم شده میگه وای ازت انتقام نگیره یه بلایی سرت نیاره

بعد ک میبینه ترسیدم به یه بهونه ای تلفن رو قطع میکنه 😕

2740
اصلا زبون رک حرف زدن ندارم بدبختی اینه 😕

اشتباه دیگه تلاش و یاد بگیریش ک لازمته ت زندگیت عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
دوست مریضه در طولانی مدت تورم مثل خودش میکنه  من میگم بلاکش کن از همه جا اگه بی محلی کنی دوباره ...

آخ قربون دهنت بخدا خودمم میگم بزنم یهو بلاک کنم بهتره 

حتی اگه بعدا هم دلم خواست بهش بزنگم چون بلاکه دیگه حتی خودمم نمیتونم 😕😑

آخ قربون دهنت بخدا خودمم میگم بزنم یهو بلاک کنم بهتره  حتی اگه بعدا هم دلم خواست بهش بزنگم چون ...

نه بابا  با ی آدم درست حسابی آشنا شو  وبعد اینکه اخلاقاشو فهمیدی باهاش صمیمی شو دیگه ام به این دوستت فکر نکن چون هرچقد با این بمونی روحتو آزار میده آخر سر تورم مث خودش میکنه 

2706